سرویس: اجتماعی » حوادث 13:22 - دوشنبه 04 آبان 1394

در محور کبریت به باقرآباد؛

خطر از بیخ گوش هشت شهروند بن رودی گذشت/ مسئولان حتما بخوانند

چهار راه کبریت به باقرآباد باز هم حادثه ساز شد و همچنان مردم باید در انتظار تدبیر مسئولان مربوطه برای رفع خطر این مسیر منتظر بمانند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه، طی حادثه تصادف مقارن با عصر روز عاشورا، با برخورد دو خودروی سواری پراید در جاده ورزنه- هرند در مسیر چهارراه کبریت به باقر آباد هشت نفر مجروح شدند.

در این حادثه هشت سرنشین دو خودرو توسط عوامل اورژانس به بیمارستان الزهرای اصفهان منتقل شدند.

گفتنی است، چهار راه کبریت، باقرآباد یکی از نقاط پر حادثه ساز شرق اصفهان بوده که تاکنون حدود چهارده فقره تصادف را در خود دیده است و علی رغم این موارد هیچگونه اقدامی شامل احداث میدان، دوبانده کردن مسیر انجام نشده است.

با توجه به تعداد زیاد حوادث این چهار راه می طلبد که عوامل راه و شهرسازی و پلیس راهور نسبت به اصلاح این چهار راه تدبیری مناسب بیندیشند.

قابل توجه مسئولین ذیربط:

مسلما عدم توجه به خطرات احتمالی این مسیر و عدم اقدام سریع مسئولین ذیربط در رفع خطر این جاده، حوادث بسیاری را بر خانواده ها وارد می کند که جای بسی تاثر و تامل دارد.

شناخت خطرات مسیر و تلاش جهت ایمن کردن ان وقت زیادی را از مسئولین ذیربط نمی گیرد ولی اگر بی توجهی به این امر همچنان ادامه یابد ممکن است، حوادث دیگری خاطر همشهریان عزیز را مکدر کند.

قطعا رسانه ای کردن برخی حوادث به مزاج برخی خوش نیاید ولی هدف اصلی در این خصوص، تامل مسئولان ذیربط و اقدام سریع در رفع مشکلات است.

ای که دستت میرسد کاری بکن….

اخبار دیگر در خصوص حوادث اینچنین را اینجا ، اینجا بخوانید.

DSC07056 IMG_0245

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.