سرویس: غیر تولیدی » نقلی 11:11 - شنبه 24 مرداد 1394

شکوایه سازنده کلیپ هسته ای امیرتتلو

میثم محمدحسنی، مسئول شرکت فرهنگی دلصدا درباره کلیپ انرژی هسته ای با اجرای امیر تتلو متنی را نوشته است.

به گزارش اصفهان شرق؛ میثم محمدحسنی، مسئول شرکت فرهنگی دلصدا درباره کلیپ انرژی هسته ای با اجرای امیر تتلو متنی را نوشته است که در ادامه می آید.

کشور عجیبی داریم!!
موسیقی رپ یک روز خوب است و حلال،یک روز بد است و حرام!یک روز تیتراژ خندوانه و خیلی برنامه های دیگر است و روزی اگر برای انرژی هسته ای استفاده شود،حرام می شود!!

کشور عجیبی داریم!!
وقتی یک خواننده پر طرفدار می آید و برای آرمان های انقلاب می خواند، می شود پاچه خوار نظام و رژیم!! و از آن سو اگر بازیگری برهنه شود و بی شرمانه تصاویر عریانی خودش را منتشر کند،میشود آزادی اندیشه و نباید گفت که بالای چشم ات ابروست!

کشور عجیبی داریم!!
وزارت فخیمه ارشاد به جاسوس های BBC مجوز فعالیت می دهد، برای آنچه که از قبل مشخص است و همه می دانند که چه خواهد شد.اما امثال حامد زمانی و امیر تتلو که برای ارزشی خواندن ،روزانه چند هزار فحش می خورند،هنوز موفق به دریافت مجوز نشده اند.

کشور عجیبی داریم!!
مجلس سریعا برای برای یک کلیپ به نام انرژی هسته ای جلسه تشکیل می دهد و خط و نشان می کشد! از آن طرف فلان خواننده و کارگردان و…بارها بر علیه انقلاب ، تولید میکند و فیلم می سازد و…و مجلس حرکتی از خود نشان نمیدهد…

کشور عجیبی داریم!!
اگر کسی مثل تتلو از گذشته خودش ابراز ندامت کند و برای ارزش ها بخواند،تا ابدالدهر به او شک داریم که برای چه و کدام منفعت ابراز ندامت کرده؟آیا اگر چون اویی، برای رئیس جمهور محترم خوانده بود، زودتر به منافع شخصی اش نمی رسید تا اینکه برای انرژی هسته ای و شهدا بخواند؟!

کشور عجیبی داریم!!
آقا فرمود: «در برخورد با مسائل تهاجم فرهنگی،پدیده را در اول ورود و حتی قبل از ورود باید بشناسیم،اگر یک فکر و روش در دنیا دارد رایج می شود،پیداست که به اینجا هم خواهد آمد.دنیا،دنیای ارتباطات است،نمیشود حصار کشید!»

اما از آن طرف خیلی ها هنوز بر سر حلال یا حرام بودن موسیقی مانده اند.چه رسد به اینکه برنامه ای برای موسیقی های نوظهور داشته باشند.

کشور عجیبی داریم!!
مجله ایده آل، تیتر یک و عکس روی جلدش ، تتلو می شود وهیچ کس دم از زیرزمین و سوءسابقه نمی زند! اما اگر همان تتلو برای انرژی هسته ای بخواند و ارزش ها،یقه ی ارتش را میگیریم که چرا با خواننده زیرزمینی همکاری کردیو اثری به این فاخری برای فرهنگ کشور تولید کردی؟ اصلا ارشاد چطور به این مجله مجوز می دهد ولی به آن کلیپ نه؟! فرق این دو کجاست؟!

به هر حال با همه عجایبی که در این کهن مرز و بوم دیده ام و اکنون به اوج خود رسیده است، به عنوان کوچکترین سوار سفینه ی هدایت گر انقلاب اسلامی، دست هر انسان آزاده ای که در پی نجات باشد را خواهم گرفت و به عرشه کشتی خواهم رساند. ولو عجایب این سرزمین با تلفن های پرایوت، تهدید کنند و برخی مسئولین محترم، تحریم!

از اهل بیت و رفتارش،از آقا و حرف هایش، آموخته ام که باید برای همه اقشار جامعه برنامه داشت. اسلام و انقلابی که برای هر نوع سلیقه، فکر و برنامه نداشته باشد، به درد جرز دیوار هم نمی خورد. پس لطف فرموده و زودتر ما را محبوس کنید. چرا که آزادی ما مترادف است با جذب حداکثری، ولو به مزاج بعضی ها خوش نیاید.

آزادی ما مساوی است با تولید، حرکت و…. وبرای برخی مرداب های راکد، صدای آب روان کر کننده است… پس زودتر سلول ما را آماده کنید.. فقط بی زحمت اینترنت WiFi هم داشته باشد.

میثم محمد حسنی؛ مسئول شکل گیری جرم بزرگی به نام کلیپ انرژی هسته ای

منبع:راه دانا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.