سرویس: تولیدی » خبر پوششی 16:56 - یکشنبه 10 آذر 1392

در اولين مجمع عمومي منطقه جرقويه عليا مطرح شد

تشکیل اتاق فکر در اداره آموزش و پرورش منطقه

اولين مجمع عمومي و كارگاه هاي تخصصي گروه هاي آموزشي منطقه جرقويه عليا در سالن اجتماعات دبيرستان شهيد مطهري ودبستان فاطميه با شركت دبيران مقاطع مختلف تحصيلي منطقه برگزار شد.

Vater Markhjghiuy

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقويه عليا:
اين مجمع در روز يكشنبه راس ساعت 11 صبح در دبيرستان شهيد مطهري و دبستان فاطميه تشكيل شد .

در اين جلسه مديريت آموزش و پرورش جرقويه عليا ضمن تقدير و تشكر از حضور با شكوه معلمان منطقه در اين جلسه، سخنان كوتاهي در مورد آموزش ارائه كرد.

عباس نوريان گفت: اراده خود اشخاص باعث پيشرفت و ترقي مي شود و بايد اين عقيده را در دانش آموزان تقويت كنيم و اعتماد به نفس آنها را بالا ببريم.

وي اظهار اميد واري كرد كه  معلمان با همكاري گروه هاي آموزشي  بتوانند برنامه هاي آموزشي  و پرورشي مناسب همراه با راهكار ارئه دهند تا سطح آموزش را در سطح منطقه بالاتر ببريم.

Vater Markhjghiuity

نوريان از تشكيل اتاق فكر در اداره جرقويه خبر داد و گفت تمام دبيران مي توانند در اين مركز عضو شوند تا بتوانيم از نظرات ،پيشنهادات و انتقادات شما استفاده كنيم و تا حد امكان ضعف ها را با همياري شما از بين ببريم .

وی در مورد زنگ نماز نيز نكاتي را متذكر شد. نماز جزء عقايد ماست و بايد هرچه با شكوهتر برگزار شود و به معلمان توصيه كرد تا حد امكان وقت كلاس را طوري تنظيم كنند كه در وقت زنگ نماز دانش آموزان بتوانند در انجام اين فريضه واجب شركت كنند.

Vater Markhjghioiuo
در ادامه مسئول هماهنگ كننده گروه هاي درسي نيز مطالبي در مورد هدف گروه هاي درسي ايراد كرد .

در پايان گروه هاي تخصصي تفكيك شده و دبيران به مشكلات آموزشي و راه حلهاي آن پرداختند .

Vater Markhjghkhjkh

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.