سرویس: تولیدی » خبر پوششی 16:26 - جمعه 08 آذر 1392

خطیب نماز جمعه شهر نصر آباد جرقویه گفت:

رییس جمهور نباید در گزارش ۱۰۰ روزه دولت قبل را نقد می کرد

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه گفت: . شعار این دولت تدبیر و امید واعتدال است و گزارش 100روزه که ایشان ادامه دادند نباید دولت قبل را در مقابل رسا نه های دیگر به نقد می کشید.

1111111

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز از شرق اصفهان: : نماز جمعه این هفته شهر نصر آباد جرقویه به امامت حجت الاسلام علیرضا فرهنگ برگزار شد.

وی در خطبه های این هفته به شهادت امام سجاد(ع) اشاره کرد و گفت: امام سجاد(ع) به عوامل نجات مومن و بهشتی کردن افراد اشاره و فرمودند: سه عامل در بهشتی کردن مومنان نقش مهمی دارد و آن عبارت است از:
۱٫    زبان را از گناهان حفظ و غیبت برادر مومن را نکنیم.
۲٫     مشغول کردن خود به آن چیزی که نفع دنیا و آخرت را در پی دارد.
۳٫     گریه ها را به روی خطا و گناهان زیاد کنیم زیرا سلاح مومن گریه کردن در برابر شیطان است.

امام جمعه در ادامه گفت: درسهای امام سجاد(ع)  به ما نشان می دهد که در برابر ظلم و ستم مستکبرین سا کت ننشینیم همانطور که امام سجاد بعد از واقعه کربلا چنین کرد.

حجت ااسلام فرهنگ در ادامه به گزارش ۱۰۰روزه رییس جمهور از رسانه ملی اشاره و گفت: از دولت به خاطر رو در رو بودن با مردم در این طرح تشکر می کنیم. شعار این دولت تدبیر و امید واعتدال است و گزارش ۱۰۰روزه که ایشان ادامه دادند نباید دولت قبل را در مقابل رسا نه های دیگر به نقد می کشید. همانطور که رهبر انقلاب گفتند: که دولت قبل شعارهای نظام را زنده کرد.

وی در ادامه به برنامه های فرهنگی رییس جمهور اشاره و گفت: رییس جمهور در سخنان خود بیان نمود: ما از بخش فرهنگی دفاع می کنیم اما مداخله در بخش فر هنگی نخواهیم کرد، انتظار ما از رییس جمهور در برابر عدم مداخله در بخش فرهنگی این چنین نیست. مادیت مهم است ولی معنویت انسان مهمتر از مادیت می باشد.

وی تصریح کرد: مادیت ابزاری است برای آرامش مردم و آرامش مردم در پرتوی تقویت ایمانشان می باشد.

امام جمعه به توافق ایران در مذاکرات ژنو اشاره کرد و گفت: از وزیر امور خارجه و همکاران تشکر میکنیم، توافق هسته ای ایران نتیجه پایداری مقاومت در دولت های گذشته، شهادت شهدای هسته ای ایران، هدایت امام خامنه ای و پایداری ملت بود.

حجت الاسلام علیرضا فرهنگ در فرازی دیگر به گناهان و فتنه های آخر زمان اشاره کرد و گفت: گناهان در طول زمان و با توجه به شرایط متفاوت است در گذشته فرهنگ و رسوم  هر منطقه با توجه به همان منطقه مشخص می شد. اما امروز با توجه به گسترش رسانه ها گفت: در این زمان با توجه به رسانه هایی از قبیل ماهواره و اینترنت ارتباط فرهنگ جوامع به جوامع دیگر به آسانی صورت می گیرد و در این راستا برخی رفتارهای غلط از کشورها و جوامع غربی به کشور ما وارد می شود.

در این باره رسا نه ها با ترویج بی بند وباری و دخالت در مال با کسب روزی حرام از طریق ترویج ربا و ربا خواری دخالت می کنند و می بایست به آن توجه کرد.

همچنین بخوانید:

7 نظر در مورد “رییس جمهور نباید در گزارش ۱۰۰ روزه دولت قبل را نقد می کرد”

 1. ورزنه ای گفت:

  سلام
  لططفا بیش از این از مقام معظم رهبری برای احمدی نژاد هزینه نکنید…
  اگه به یاد داشته باشید نماینده مقام معظم رهبری حدود چهار ماه آخر دولت دهم به نشانه اعتراض به شیوه دولت حتی یکبار به استقبال یا بدرقه احمدی نژاد نرفت…

 2. ناشناس گفت:

  واقعا مسئله ی مهمی از سوی شما مطرح شد که فرد عادی قادر نبود این نظر را بگه……

 3. نقد گفت:

  در جواب آقای ورزنه ای ….می خوای اسمتو عوض کنی بزاری ساز مخالف
  اما خداییش هم درست میگی!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. نقد گفت:

  اگه نقد نمیکرد که وقت کم می آورد
  زمانبندی بود …..نصف وقت نقد …نصف وقت وعده …..نصف وقت دیگه هم وقت تمام شد…

 5. بادصبا گفت:

  آقای عزیز: روحانی هیچ کس را نقد نکرد. فقط آمار داد . آن هم آمار واقعی . حالا اگه بهتون برخورده برید ببینید چرا باید این آمارها از دولت قبل باقی بمونه. استقراض از بانک مرکزی تقصیر روحانیه؟؟؟

 6. نقد گفت:

  باد صبا تقصیر روحانی نیست ولی کسی که در خودش توان مدیریت میبینه لازم نیست دائم ضعف دولت قبلی را بگه…حالا اگه احمدی نژاد را هم 75 میلیون قطعه کنند اون مسائل قبلی بر میگرده …بیایند فکر کنند از این به بعد چه کار کنند ..

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.