سرویس: تولیدی » خبر پوششی 12:18 - جمعه 08 آذر 1392

سركشي از خانواده معظم شهداي بسيجي بخش بن رود

خدمت به خانواده شهدا بدون هیچ منتی انجام شود

بخشدار بخش بن رود گفت: خدمت به خانواده هاي ايثارگران و شهدا یک تکلیف و وظيفه است و بايد این خدمت بدون هیچ منتی انجام شود.

Vater Markhjghhghf

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از ورزنه: مراسم سرکشی از خانواده ی شهدای شهر ورزنه با حضور بخشدار بن رود، شهردار شهر ورزنه، کارکنان ناحیه شرق اصفهان و مسئولين ادارات بخش انجام گرفت.

در این دیدار صادقي بخشدار بن رود بيان نمود: خدمت به خانواده هاي ايثارگران و شهدا یک تکلیف و وظيفه است و بايد این خدمت بدون هیچ منتی انجام شود.

فرمانده ناحیه شرق اصفهان در دیدار از 94 خانواده های شهدای بسيجي جنگ تحمیلی شهر ورزنه، در خانواده سه برادرشهيد: سردار شهيد قاسمعلي و شهيدان ابوالفضل و حسين ميراحمدي اظهار داشت:

خانواده معظم شهدا چشم و چراغ جامعه ایرانی هستند که باید هموراه مورد احترام و عزت واقع شوند.

وی افزود: یکی از برنامه های مهم سپاه پاسداران درهفته بسيج  دیدار با خانواده های معظم شهداء است كه با عنوان طرح مهر ولايت مي باشد که نوعی قدردانی از این عزیزان است .

در پايان عطايي شهردار شهر ورزنه عنوان نمو:. مسئولين همه مديون خون شهدا هستند و بايد ارتباط مستمر باخانواده هاي اين عزيزان داشته باشند.

مهندس عطايي گفت: ورزنه  بيش از 100شهيد تقديم به اين نظام اسلامي  نموده كه خود بيانگر انقلابي بودن و همراه با نظام بودن را اثبات مي كند.

trtrtt Vater Markhjghhghf Vater Markhjghtrtete Vater Markhjghytyr

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “خدمت به خانواده شهدا بدون هیچ منتی انجام شود”

 1. ورزنه ای گفت:

  خدمت سرهنگ براتی سلام عرض میکنم
  شما کار خوب وپسندیده ای دارید انجام میدید،این سرکشیها باید مستمر باشه.خداخیرتون بده

  یه انتقاد به عکاس دارم که لحظه تحویل دادن پاکت به خانواده شهدا رو ثبت کردن،
  مردم حالا فکر میکنن یعنی چند میلیون پول تو پاکته؟
  درحالی که 50هزارتومان بیشتر داخل پاکت نیست.فرستادن عکسهای اینگونه روی خروجی خبرگزاریها کمکی به خانواده شهدا که نمیکنه هیچ شاید این ذهنیت رو به بیننده بده که خدای نخواسته خانواده شهدا سربار حکومت وجامعه اند.
  لطفا از عکاستون بخواید صحنه های عاطفی این دیدارها رو ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.