سرویس: اجتماعی 15:40 - یکشنبه 05 آبان 1392

تشریح درگیری مرگبار با قاچاقچیان در اصفهان/عکس

پلیس اصفهان بامداد امروز طی عملياتی ضربتی، یک باند سه نفره قاچاق موادر مخدر را در منطقه سجزی هدف گرفت که در این عملیات یک شرور و قاچاقچی مسلح به هلاکت رسید.

به گزارش اصفهان شرق: صبح امروز در درگیری ماموران با قاچاقچیان موادمخدر، در منطقه سجزی اصفهان یکی از اشرار به ضرب گلوله پلیس از پای درآمد.

در این عملیات 600 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد. سجزی در بخش مرکزی اصفهان شهرستان اصفهان استان اصفهان ایران. این شهر در ۳۵ کیلومتری اصفهان قرار دارد.

گفتنی است صادقیان سرپرست اطلاع رسانی پلیس اصفهان اعلام کرده که در جریان این درگیری به هیچ یک از ماموران پلیس آسیبی وارد نشده است.

سردار عبدالرضا آقاخاني فرمانده انتظامي استان اصفهان با اعلام اين خبر اظهار داشت: بامداد امروز(يكشنبه) در پي كار انتظامي پليس اصفهان، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر از فعاليت يك باند تهيه و توزيع مواد مخدر با خبر شده و عملياتي منحصر به فرد را به اجرا گذاشتند.

وی افزود: اعضاي اين باند كه سه نفر بودند، نخستين ساعات بامداد امروز با استفاده از يك دستگاه خودروي ماكسيما حامل مواد مخدر در محور نايين توسط ماموران شناسايي و در منطقه سجزي اصفهان تحت كنترل قرار مي گيرند.

سردار آقاخانی افزود: با اجراي عملياتي مسلحانه جهت متوقف كردن خودروي ماكسيما در منطقه سجزي، راننده و سرنشينان خودرو که مسلح بودند بدون توجه به دستور و ايست ماموران متواري، كه نهايتا با تيراندازي به سمت ماموران، طي عملياتي با شليك پليس متوقف مي شوند.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به هلاكت رسيدن يك نفر شرور و قاچاقچي مواد مخدر در اين عمليات خاطر نشان كرد: دو نفر سرنشين ديگر خودرو نيز دستگير و در بازرسي از خودرو توقيف شده مقدار ۷۰۰ كيلو گرم هروئين و ترياك كشف شد .

وي در پايان با اشاره به اينكه از قاچاقچيان تعداد يك قبضه سلاح غیر مجاز، سه عدد خشاب و تعدادي فشنگ كشف شد، افزود: خوشبختانه پليس اصفهان موفقيت هاي خوبي طي ۷ ماه گذشته كسب كرده است.
آقاخاني در ادامه از کشف ۲۴ تن انواع مواد مخدر طي ۷ ماهه امسال خبر داد و گفت: اين در حاليست كه در طول سال گذشته اين مقدار كشفيات ۱۸ تن و ۵۰۰ كيلو گرم بوده است.

212294_507 - Copy 212296_203 - Copy 212297_194 - Copy 212298_982 - Copy 212292_331 - Copy 212293_255 - Copy

 

همچنین بخوانید:

یک نظر در مورد “تشریح درگیری مرگبار با قاچاقچیان در اصفهان/عکس”

  1. ورزنه سيتي گفت:

    اخبار شهر ورزنه را در وبلاگ ورزنه سيتي مشاهده كنيد
    varzaneh-city.blogfa.com

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.