سرویس: غیر تولیدی 10:08 - دوشنبه 05 شهریور 1397

معاون اجتماعی پلیس اصفهان خبر داد

دستگیری سارق بانک در اصفهان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: سارقی که با تهدید آتش زدن بانک با بنزین، بالغ بر 135 میلیون ریال سرقت کرده و متواری شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش اصفهان شرق، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جهانگیر کریمی با اعلام خبر دستگیری سارق بانک در اصفهان اظهار داشت: در پی وقوع سرقت از بانکی در شهر اصفهان که در آن سارقی نقابدار با تهدید کارمندان و مشتریان به آتش زدن بانک به وسیله بنزین توانسته بود مبلغ 135 میلیون ریال را سرقت کند و متواری شود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی با بیان این‌که متهم در این سرقت از یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و فاقد پلاک استفاده کرده بود، افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات گسترده علمی و تخصصی دریافتند که این سرقت توسط یکی از سارقان غیربومی و سابقه‌دار انجام یافته که پس از تلاش‌های فراوان مخفیگاه وی شناسایی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با شناسایی مخفیگاه متهم، مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی در پایان بیان داشت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، پس از مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به سرقت یک دستگاه موتورسیکلت و همچنین سرقت از بانک با تهدید کارمندان و مشتریان آن اقرار کرد و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.