سرویس: اجتماعی 18:16 - چهارشنبه 20 شهریور 1392

كلاس هاي ضمن خدمت فرهنگيان شرق اصفهان

كلاس هاي ضمن خدمت فرهنگيان در شهر ورزنه تشکیل شد

كلاسها به مدت دو روز در هنرستان پسرانه انقلاب اسلامي شهر ورزنه تشكيل شد و در اين دوره دبيران علوم تجربي مناطق نايين ، جرقويه عليا ، جلگه و بن رود به تعداد 26 نفر شركت داشتند .

مدير دوره ضمن خدمت در منطقه جلگه در گفتگو با خبر نگار اصفهان شرق از جرقويه عليا  گفت :
اين كلاسها براي ارتقا سطح علمي دبيران علوم تجربي و بررسي كتاب جديد التاليف علوم پايه هفتم و هماهنگي براي تدريس اين كتاب و استفاده از تجربيات دبيران تشكيل شده است .
DSC01483

محمد رضا اصغري افزود  : اين كلاسها به مدت دو روزدرهنرستان پسرانه انقلاب اسلامي شهر ورزنه تشكيل شد و در اين دوره دبيران علوم تجربي مناطق نايين ، جرقويه عليا ، جلگه و بن رود به تعداد 26 نفر شركت داشتند .

DSC01417

وي افزود : مديريت آموزش و پرورش منطقه  بن رود نيز از اين كلاس بازديد بعمل آورد ودر سخنان كوتاهي ضمن بيان مشكلات موجود در تشكيل كلاس هاي ضمن خدمت گفت : با توجه به مشكلات و كمبود اعتبار ما كوشش كرديم كه كلاس ها در شهر ورزنه تشكيل گردد و هدف ما ارتقا بخشيدن به سطح علمي دبيران مي باشد .

DSC01418
توسلي افزود :دبيران بايد در روش تدريس و اطلاعات به روز باشند و از روشهاي سنتي و قديمي پرهيز كنند و از فن آوري جديد بهره ببرند و دانش آموزان را به فعاليت و تحقيق سوق دهند تا  از كاروان علم عقب نمانند .

DSC01476
مدیریت آموزش وپرورش منطقه در پايان از دبيران ، مدرسان آقايان حسيني و رفيعي و كليه دست اندركاران اين دوره تقدير و تشكر بعمل آورد  و از خداوند متعال براي آنها  آرزوي موفقيت و پيروزي خواستار شد .

 

DSC01480

 

همچنین بخوانید:

2 نظر در مورد “كلاس هاي ضمن خدمت فرهنگيان در شهر ورزنه تشکیل شد”

  1. ورزنه ای گفت:

    خبرتون خیلی جالبه بهتر بود یکم تحقیق میکردید
    آقای توسلی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بن رود هستش و آقای اصغری هم که به عنوان مدیر دوره ازش یاد شده ورزنه ای هستش ، این خبر ربطی به بخش جلگه نداشت که نوشتید منطقه جلگه

  2. عبداله عبدالهی عبداله فر گفت:

    واقعا برای شما متاسفم که این خبر را بدون هیچ تحقیقی گذاشتید آخه این چه ربطی به بخش جلگه داره؟؟؟؟؟؟؟؟
    فقط براتون متاسفم!!همین.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.