درباره ما

« پایگاه خبری تحلیلی اصفهان شرق»

در روزگاری که سیاست زدگی و تعصبات کور جناحی و سیاسی، خط  مشی عده ای گردیده است تا آنجا که نه بر مبنای حقیقت بلکه در راستای اهداف حزبی جناحی خود تنها قلم می زنند و حتی برای اعتلای خود حاضرند حقوق ملت را نادیده بگیرند، رسانه های مستقل و مردمی می توانند بهترین نقش را در استیفای حقوق ملت ایفا کنند.

پایگاه خبری اصفهان شرق نیز در راستای این هدف در سال ۱۳۹۴ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با شماره ثبت 94/4158، پا به عرصه رسانه های مجازی کشور گذاشت؛ اصفهان شرق که متشکل از جوانان و دانشجویان دغدغه مند نظام و انقلاب اسلامی است فارغ از هرگونه سیاست زدگی، تنها به آرمان های انقلاب اسلامی می اندیشد؛ بنابراین انتقادات سازنده و جدی به مسئولان و دستگاه های مختلف را حق مسلم ملت شریف ایران می داند. البته پاسخ به انتقادات و انتشار آن نیز حقی است که برای افرادی که مورد انتقاد قرار می گیرند ، از سوی اصفهان شرق محفوظ و مسلم است.
پایگاه خبری تحلیلی اصفهان شرق اعتقادی به دو قطبی اصولگرا-اصلاح طلب ندارد؛ بلکه تنها خط حزب الله و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه را هدف حرکت و آرمان های ارزشی خود قرار داده است.

امروز بیش از همیشه خلأ گفتمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی- امام خمینی(رحمه الله علیه)- در فضای جامعه احساس می شود؛ حتی عده ای که رسالتی جز نشر افکار امام راحل ندارند؛ پشت به وظیفه ی خود کرده و مشغول سیاسی کاری شده اند. در این میان جانشین بر حق او -امام خامنه ای(حفظه الله)- بخاطر فضای گرگ و میش موجود مردم را به اصول امام خمینی (ره) تنبه می دهد؛ براستی کوتاهی بسیاری از رسانه ها موجب این امر شده است؛ بر همین اساس تبیین اندیشه های ژرف امام راحل (رحمه الله علیه) و امام خامنه ای (حفظه الله)همواره از اهداف جدی این رسانه مکتبی می باشد.

مردم به عنوان مهم ترین عنصر تاثیر گذار در اجرایی شدن احکام و قوانین حکومت دینی باید در فضای فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی تنفس کنند؛ بنابراین اصفهان شرق همواره تبیین فرهنگ صحیح و پرهیز از فرهنگ های التقاطی غربی را همواره سرلوحه ی مشی جریان سازی خود قرار داده است.

ما گرچه هویتی شرق اصفهانی داریم و مطالبات مردم شرق اصفهان شامل (کوهپایه، هرند، ورزنه، اژیه، تودشک، سجزی، براآن جنوبی، براآن شمالی، جرقویه علیا، جرقویه سفلی و کلیه روستاها و شهرهای تابعه این مناطق) را از مهم ترین وظایف خود می دانیم، اما رسالت اصلی خود را در سطح جهانی و تحقق تمدن اسلامی که از اهداف بلند مدت انقلاب و لازمه ی ظهور منجی عالم بشریت است، تعریف نمودیم.

همچنین رسانه تحلیلی خبری اصفهان شرق، روشنگری پیرامون محورهای ذیل را از بارزترین رسالت های خویش می داند:
*ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
*تقویت و حمایت جناح فرهنگی مؤمن
*دفاع از انقلاب و رسواسازی حیله های جنگ نرم دشمن
*معرفی شاخصه های جوان مؤمن، متعهد و تراز انقلاب اسلامی
*ارتقاء روحیه خود باوری، اعتماد به نفس و تلاش برای امید آفرینی بین نخبگان

امید است تا با یاری خداوند و عنایات ویژه حضرت ولی عصر(عج) و با همراهی شما عزیزان بتوان گامی موثر دراعتلای منطقه برداشته شود. به همین منظور سایت خبری آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای ارتقای کمی و کیفی سایت اعلام می دارد.

جهت کسب اطلاع بیشتر با پست الکترونیکی پایگاه خبری به نشانی info@esfahanshargh.ir تماس و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

شناسنامه رسانه
صاحب امتیاز:
زهرا شجاعی

 تماس از طریق:

09306879399

info@esfahanshargh.ir

 دفتر مرکزی:اصفهان. براان جنوبی-

توجه:

از این طریق با ما در ارتباط باشید: info@esfahanshargh.ir

بنر حمایتی

isfahansharg

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.