معاون وزیر آموزش و پرورش:

دانش آموزان اول تا سوم ابتدایی مشق شب ندارند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید مشق شب حذف و تکالیف مهارت محور جایگزین آن می شود، گفت: دانش آموزان پایه های اول تا سوم ابتدایی امسال مشق شب ندارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری:

اگر اشتباهی از مسئولی سر زد نباید آن را به رخ نظام کشید

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیا ما چنین ایمانی به خداوند پیدا کرده‌ایم که در کمبودها پشت رهبر و انقلاب اسلامی‌مان را خالی نکنیم؟ گفت: اگر اشتباهی از مسئولی سر زد نباید آن را به رخ نظام کشید.

هشدارهای آتش‌ نشانی برای ایام تاسوعا و عاشورا

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی هشدارها و توصیه‌های ایمنی را برای تاسوعا، عاشورا و شام غریبان ارائه کرد.

طرح ویژه کنترل راه‌های اصفهان اجرا می‌شود

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: طرح ویژه کنترل راه‌های این استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی و آخرین روزهای بازگشت مسافران تابستانی اجرا می‌شود.

اصفهانی‌ها در بازی‌های پاراآسیایی؛ از باتجربه‌ترین‌ها تا پرافتخارترین‌ها

کاروان ورزشکاران اصفهانی اعزامی به سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی با وجود افزایش تعداد ورزشکاران، نسبت به ۴ سال گذشته در رشته‌های کمتری به این رقابت‌ها اعزام می‌شود.

تا پایان روز هفتم ماه محرم امسال انجام شد

نذر خون ۴ هزار اصفهانی

مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: طرح «نذر خون» با هدف ترویج و تشویق فرهنگ اهدای خون سالم، کافی و مستمر در ایام محرم در حال برگزاری است و تاکنون ۴ هزار و ۲۰۰ نفر به مراکز انتقال خون استان مراجعه کردند.

رئیس پلیس فتای استان اصفهان مطرح کرد؛

هشدار نسبت به انواع کلاهبرداری در بستر توزیع کالا/ افزایش کلاهبرداری تحت عنوان تورهای زیارتی در آستانه اربعین

رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: در آستانه مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی و آغاز سفرها به عتبات عالیات، کلاهبرداری تحت عنوان تورهای زیارتی افزایش یافته است.

گزارش؛

ظهر تا شام تاسوعا با مراسم ۴۱ منبری مردم شهرضا

شروع مراسم چهل و یک منبری شهرضا از اذان ظهر روز تاسوعا و پایان افق آن حدود غروب همین روز است که طی آن عده کثیری از مردان این شهر پای پیاده طی طریق کرده و به چهل و یک محل مقدس می‌روند.

آخرین اخبار