زندگی با سیگاری‌ها، سومین علت مرگ زودرس

از مهم‌ترین عوامل خطرناک برای بیماران مبتلا به نارسایی قلبی استعمال دخانیات، قلیان، فشار خون، چربی خون ودیابت است که می‌تواند بیماری‌ آنها را تشدید کند.

برگزاری رویداد «هم‌نت روستا» برای نخستین بار در کشور

رییس بنیاد نخبگان اصفهان با اشاره به برگزاری نخستین رویداد «هم نت روستا» گفت: هم نت بستری فراهم می‌کند تا پای درد و دل روستاییان بنشینیم و راهی نو و عالمانه پیدا کنیم تا روستا همچنان جای مطلوب و امیدبخشی برای یک زندگی سالم، محترمانه، پرتلاش و روبه رشد باشد.

برخلاف ممنوعیت وارداتی؛

افزایش ۴ برابری واردات برنج از آمریکا/ عضو کمیسیون اصل ۹۰: شاید اجرای برجام بهانه ای برای این اتفاق است!

علیرغم ممنوعیت واردات برنج از آمریکا طبق آمار گمرک در ۴ ماه پایانی سال گذشته حدود ۲۹ هزار تن برنج به ارزش ۳۴ میلیون دلار از آمریکا وارد شده است، موضوعی که عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پیش بردن برجام را در آن دخیل می داند.

استاندار در جلسه ي شوراي هماهنگي مديريت بحران استان تاکید کرد؛

کاهش ۳۰ درصدی حجم سد زاینده رود/ تامین خسارت دامداران، مراقبت و جلوگیری از شیوع تب برفکی

زرگرپور با تاکید بر اینکه تولید کنندگان واکسن های تب برفکی باید تولید خود را مطابق با نیاز افزایش دهند، گفت: در صورت نیاز به واردات اضطراری واکسن این اقدام باید در اسرع وقت انجام گیرد.

مدیرکل اوقاف اصفهان:

پیشتازی اصفهان در موقوفات حوزه تحقیق و پژوهش/ صدور سند مالکیت ۷۵۰۰ موقوفه استان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه احیای موقوفات و اخذ اسناد و تثبیت مالکیت موفق به اخذ ۱۰۶۲ سند موقوفه شدیم، گفت: ۷ هزار و ۵۰۰ موقوفه استان اصفهان دارای سند مالکیت است.

پشت‌پرده اعتراف دولتمردان به «هیچ» بودن عواید برجام چیست؟/ وقتی سیف و ظریف از زیر بار نقص برجام شانه خالی می‌کنند

این روزها سیف عواید برجام برای ایران را «تقریباً هیچ» می‌خواند و ظریف هم تصریح می‌کند که می‌داند آمریکایی‌ها در راه معامله بانک‌های خارجی با ایران سنگ اندازی می‌کنند، اما افکار عمومی درباره دلیل این اعترافات صریح سوالاتی دارند.

شانس اصفهان در برزیل دو برابر شد؛

مردانی، امیدها را برای رسیدن به مدال المپیکی زنده کرد

روز گذشته خبری در فضای ورزش های منهای فوتبالی منتشر شد که بیش از هر چیز دیگری اسباب خوشحالی اصفهانی ها را فراهم کرد که با وجود این همه سابقه در ورزش ایران هنوز مدال المپیکی در کارنامه خودشان ندارند و تمام امیدها به رقابتهای ریو ۲۰۱۶ است تا شاید یک ورزشکار اصفهانی بتواند حجت را تمام کند و یکی از مدالهای سه گانه را بر سینه بیاویزد.

رشد ۴۰ درصدی مشاغل خانگی در اصفهان

نماینده بنیاد توسعه تعاون کانون کار آفرینی زنان استان اصفهان از رشد ۴۰ درصدی توسعه مشاغل خانگی بانوان استان در سال ۹۴ خبر داد و گفت: اصفهان نخستین استان در جذب تسهیلات خود اشتغالی زنان است.

همچنان جوانان تمایلی به ازدواج ندارند؛

جشن های پر رنگ و لعاب عامل ترس جوانان از ازدواج

آرایشگاههای پرهزینه،تالارها و پذیرایی های آنچنانی،ماشین عروس های گران قیمت تنها بخش کوچکی از مخارج یک شب است که در جشن های عروسی به چشم می آید و همین چند قلم کافی است تا یک زوج جوان برای چند سال از همان ابتدای زندگی بدهکار بمانند.

حدیث روز/

پاسخ مبسوط امام جواد(ع) به یک سؤال فقهیِ حجّ

مامون به یحیى بن اکثم گفت: از ابو جعفر(امام محمد تقى علیه‌السلام) مساله اى فقهى بپرس تا بنگرى در فقه چگونه است. یحیى گفت: اى اباجعفر! خدا کارت را رو به راه کند چه مى گویى درباره محرمى که شکارى را کشته است؟

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار