امام خامنه ای در دیدار نخست‌وزیر ایتالیا:

مشکل رفت‌وآمدهای اروپایی‌ها محسوس نبودن نتایج مذاکرات است

مقام معظم رهبری با بیان اینکه آمریکا در اجرای تعهدات خود در مذاکرات هسته‌ای آنچنان که باید، عمل نمی‌کند و طرف‌های مقابل را از همکاری با ایران می‌ترساندفرمودند: مشکل رفت‌وآمدهای اروپایی‌ها محسوس نبودن نتایج مذاکرات است.

همزمان با ایام سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی ۲۰۰ میلیون ریال به حساب ۱۰۰ امام جهت کمک به مسکن محرومین اهدا کردند

همزمان با ایام سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ جهت کمک به مسکن محرومین و تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جهت واریز به حساب ۱۰۰ امام متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اهداء کردند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های اصفهان

پژوهش‌های کاربردی با موضوع اقتصاد مقاومتی انجام شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان با اشاره به تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در دانشگاه اصفهان گفت: پژوهش‌های دانشگاهیان در موضوع اقتصاد مقاومتی باید کاربردی باشد.

نماینده مجلس نهم و دهم؛

اراده ای در دولت برای حذف یارانه پردرآمدها وجود ندارد/ حذف یارانه بگیران با کمترین میزان اشتباه انجام شود

این مصوبه قابلیت اجرا دارد چرا که مشخصاتی که عنوان کردند همچون نمایندگان مجلس، پزشکان یا افرادی که بیشتر از سه و نیم میلیون تومان حقوق می گیرند مشخص هستند.

حدیث روز/

آصف با چه ذکری تخت بلقیس را نزد سلیمان آورد

امام هادی علیه‌السلام: اسم اعظم خداوند هفتاد و سه حرف دارد كه آصف تنها يك حرف از آن را مى‌دانست و آن را بر زبان جارى ساخت.

/یک لحظه مکث/

بازارگرمی شیادان برای ازدواج‌های تلگرامی/ هر آشنایی 30 هزار تومان!

عده‌ای با سوءاستفاده از آشفته بازار ازدواج جوانان دام‌ خود را در تلگرام پهن کرده‌اند تا سودی به جیب بزنند، عده‌ای از جوانان هم غافل از اینکه چه سرنوشتی در انتظارشان است، به امید باز شدن گره ازدواجشان از آنها استقبال می‌کنند.

یک کارشناس سیاسی:

رویه دولت یازدهم همان رویکرد اصلاحات است/ کشورهای مرتجع عربی باورشان شده ایران اهل مسامحه است

به علت اینکه دولت شعارهای اصلاحاتی می دهد کشورهای مرتجع عرب باورشان شده می توان به ایران فشار آورد چرا که آن روحیه مقاومت و پایداری در دولت مستقر و مشهود نیست و اگر هم هست در حد شعار و نه اقدام عملی و شجاعانه است.

دولت با گسترش نقدینگی غول تورم را بیدار می‌کند؟!

در مناظرات انتخاباتی ۹۲، مهندس غرضی مشکل تورم و اقتصاد ایران را در یک جمله خلاصه کردو گفت: باید دولت دست خود را از جیب مردم درآورد. دولت بیش از دخل خود خرج می‌کند و کسری بودجه را با خلق پول تورم‌زا از جیب مردم جبران می‌کند.

دهیار کفران خبر داد:

اجرای طرح بزرگ کارآفرینی همنِت روستا در آینده ای نزدیک در کفران

اسماعیلی از اجرای طرح کارآفرینی همنت در آینده ای نزدیک با هدف اشتغال در روستا و کاهش بیکاری جوانان در روستای کفران خبر داد.

اتحادیه اروپا تحریم‌های حقوق بشری علیه ایران را تمدید کرد

شورای وزیران اتحادیه اروپا روز دوشنبه تحریم‌های وضع شده به بهانه ادعایی نقض حقوق بشر علیه 82 فرد و یک موسسه را تمدید کرد.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار