بیانیه بسیج دانشجویی شرق اصفهان در 16 آذر

ما دانشجویان بسیجی شرق اصفهان گام های استوار خویش را حول محور ولایت برمی داریم

بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) طی بیانیه ای همراهی دانشجویان شرق اصفهان با ولایت فقیه را رکن اساسی حرکت خود خواند.

مادر شهید احراز هویت شده شیدانی:

زائر کربلایم را پس از 32 سال در آغوش خواهم گرفت

مادر شهید علی یوسفی شیدانی می گوید: پیاده روی اربعین قسمتم نشد چرا که احساسم به من می گفت، پسر 20 ساله ام پس از سالها فراغ از کربلا به آغوش خانواده باز می گردد.

بایدها و نبایدهای تشکل‌های دانشجویی

اینفوگرافیک | آرمان‌خواهی آینده‌ساز

مقام معظم رهبری: «وقتی یک آرمانی را دنبال می‌کنید و بجد پای آن می‌ایستید، این یک گفتمان در جامعه ایجاد می‌کند، موجب تصمیم‌سازی می‌شود».

به مناسبت روز دانشجو؛

۱۶ آذر نماد حرکت ضد استکباری دانشجویان

روز ۱۶ آذر به عنوان روز مقاومت و ایستادگی دانشجویان این سرزمین در برابر استعمار غرب و استبداد و خودکامگی در دفتر تاریخ این سرزمین به یادگار ثبت گردیده است.

تبلیغ برنج هندی به اسم ایرانی در تلویزیون

یک کارشناس بازرگانی با اشاره به اختلاف ۵۰۰ هزارتنی آمار سازمانهای متولی در مورد نیاز به واردات برنج، گفت: به نظرم افزایش تعرفه، با وجود نیاز به واردات باعث افزایش قیمت برنج می‌شود.

هشدار ناسا پیرامون خشکسالی شدید در ایران

ناسا گزارشی پیرامون گرمایش جهانی و خشکسالی در 30 سال آینده منتشر کرده است که نشان می دهد 45 کشور جهان در معرض خشکسالی شدید هستند و در صورت عدم ذخیره منابع آبی دچار بحران کشاورزی و دامداری می شوند. ایران در رتبه چهارم این هشدار قرار دارد.

گزارش «سیاه و سفید» آمانو برای پرونده هسته‌ای ایران

از آنجایی که بسیاری از تحریم های ظالمانه علیه ایران به خاطر همین ادعا ها بوده است، بعد از این گزارش ایران باید بپذیرد که تحریم هایی که به طی سال های گذشته از سوی امریکا و کشورهای غربی علیه ایران وضع شده بود، ظالمانه نبوده و حتی حقمان هم بوده است!!

بینی آزمون توسط جراحان آلمانی عمل شد؛

سلفی سردار پس از تغییر چهره + عکس

مهاجم تیم ملی فوتبال بعد از عمل جراحی بینی اولین تصویر خود را منتشر کرد.

سریالی که از دید پرویز پرستویی ارزش خریدن و دیدن را دارد

پرویز پرستویی، در آخرین مطلبش در صفحه اینستاگرام خود راجع به سریال شهرزاد نوشت و از هواداران و تمام مردم ایران درخواست کرد این مجموعه شیکه نمایش خانگی را خریداری و تماشا کنند.

اعدام 24 یمنی به پنج شیوه مختلف توسط داعش +تصاویر

داعش به تازگی فیلمی را منتشر کرده است که 5 شیوه جدید اعدام در این گروه را به تصویر می کشد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار