یک استاد جامعه‌شناسی:

مسئله امروز جامعه ما چندهمسری نیست

یک استاد جامعه‌شناسی بابیان اینکه نگاه ما در حوزه مسائل اجتماعی و دینی از نگاه انسانی خارج و نگاه ابزاری شده است، گفت: در این نگاه زن ابزاری برای تأمین نیازهای جنسی در اختیار مرد است و یک حالت تنوع‌طلبی برای مرد تعریف می‌کند که چندان در نظام اجتماعی ما جایگاهی ندارد و نگرش مردم هم نسبت به آن مثبت نیست.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو اصفهان:

خودروسازان با کسری قطعه خودروها را به بازار عرضه می‌کنند

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو اصفهان با اعتقاد بر اینکه شرکت‌های خودروساز عامل افزایش قیمت در بازار هستند، گفت: در حالی که شرکت‌های خودروساز با افزایش قیمت مانع ضرر خود می‌شوند، از سوی دیگر این شرکت‌ها در بازار آزاد تهران و دیگر شهرها دلال‌هایی دارند که از طریق آنها خودروهایشان را با قیمت بالا می‌فروشند.

مجردها ۶.۴ میلیون بدهند ۸۰ میلیون وام مسکن بگیرند

قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته است.

بانک مرکزی اعلام کرد؛

جزئیات جدید از رمز دوم یکبار مصرف

بانک مرکزی اعلام کرد؛ هموطنان به‌منظور دریافت رمز دوم و تایید شماره تلفن همراه خود به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کنند.

بهترین غذا‌ها برای رشد مو

در دنیا هیچ چیزی به پای یک موی خوب، قوی و سالم نمی‌رسد.

«بدوید» تا عمرتان زیاد شود!

تحقیقات نشان می دهد دویدن، حتی به میزان کم و یکبار در هفته یا کمتر، موجب افزایش طول عمر می شود.

قیمت مسکن ارزان تر می شود یا گرانتر؟

طبیعی است وقتی افزایش قیمت تورمی با درصد قابل توجه همراه شود و به همان نسبت قدرت خرید و بسته های حمایتی دولت افزایش پیدا نکند، بازار با رکود همراه می شود.

صبح امروز؛

اعزام ۴۰ دانش آموز دختر حسن آبادی به اردوی راهیان نور/ تصاویر

۴۰ نفر از دانش آموزان دبیرستان نور دانش شهر حسن آباد با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید باهنر و اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

آمار قابل توجه فوت بر اثر غرق‌شدگی در اصفهان

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: آمار فوت شدگان ناشی از غرق شدگی در ۶ ماهه اول سال ۹۸ تعداد ۷۱ مورد فوتی شامل ۵۹ مرد و ۱۲ زن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

گزارشی از آشفته بازار برنج‌های وارداتی و داخلی؛

ممنوعیتی که روزگار مردم را سیاه کرد/ نگرانی حذف برنج از سفره خانوارها

با ممنوعیت واردات و ترخیص برنج های وارداتی در گمرک ها و بالارفتن قیمت برنج های داخلی به صورت افسار گسیخته و بدون هیچ گونه نظارت و مدیریتی بیشترین فشارها به خانوارهای ضعیف جامعه وارد می شود و به ناچار باید برنج را نیز همچون برخی اقلام دیگر از سبد مصرف خانوار خود حذف کنند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات