۱۲ نشانه بیماری‌های روان که نباید نادیده گرفته شوند

اکثر افراد در معرفی انواع بیماری‌های روان اغلب از زوال عقل، آلزایمر یا شیزوفرنی نام می‌برند. این بیماری‌ها ناتوان‌کننده‌ترین انواع اختلالات روان به حساب می‌آیند اما موارد بسیار دیگری همچون افسردگی و اضطراب وجود دارند که به آسانی قابل تشخیص نبوده و اغلب با علائم آشکاری همراه نیستند هرچند ممکن است بیمار را به طور جدی به دردسر بیاندازند.

مایحتاج روزانه چقدر گران شد؟

از ۲۴ قلم کالای خوراکی که در سبد مایحتاج روزانه خانوارها قرار می‌گیرد فقط سه مورد نسبت به پارسال ارزان شده و مابقی با افزایش قیمت همراه بوده است.

۳۰ حرکت کششی برای گرم کردن بدن+ عکس

حرکات کششی جزء جدا نشدنی تمرین‌های ورزشی هستند و علاوه بر بهبود عملکرد ورزشی، بهبود فعالیت مفاصل و گردش خونه بهتر در ماهیچه، میزان آسیب ورزشی را نیز کاهش می‌دهند.

اطلاعیه دفتر آیت الله مکارم شیرازی؛

حال عمومی آیت الله مکارم رو به بهبود است / قدردانی از عموم مردم

دفتر آیت الله مکارم شیرازی در پیامی از ابراز محبت عموم مردم متدین در زمان بستری بودن این مرجع تقلید قدردانی کرد.

راهپیمایی ۱۳ آبان در ۸۴ نقطه استان اصفهان برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان برنامه راهپیمایی روز دانش‌آموز در اصفهان را تشریح کرد و گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان در ۸۴ نقطه استان اصفهان برگزار می‌شود.

از سوی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی تشریح شد:

کتاب، ضرورتی برای گام دوم انقلاب

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان گفت: آنچه برای گام دوم انقلاب اسلامی ضرورت دارد کتاب خواهد بود و علت آن هم ملزوم بودن کتاب برای تمدن سازی محسوب می شود.

رئیس قوه قضاییه:

فساد چوبی لای چرخ تولید است

رئیس قوه قضاییه طی بازدیدی از پیش اعلام نشده در کارخانه ماشین سازی تبریز حاضر شد و از نزدیک در جریان آخرین روند تولید این کارخانه قرار گرفت.

ماجرای راهکار شهید همت برای روزه گرفتن سربازان پادگان در زمان طاغوت

بچه های مقید پیش ابراهیم می آیند و شکایت می کنند که ناجی گفته است اگر کسی روزه بگیرد باید با آب روزه آن را باطل کنید. ابراهیم هم یک روز بچه ها را جمع می کند و به آنها می گوید که نگران نباشید ما نمی گذاریم چنین اتفاقی بیفتد.

شرایط بازنشستگی با کمتر از ۱۰ سال سابقه چیست؟

قائم مقام سازمان تامین اجتماعی شرایط بازنشستگی با ۱۰ سال سابقه در تامین اجتماعی را تشریح کرد و گفت: اگر فردی با بهره‌مندی از شرایط سنی، زیر ۱۰ سال سابقه داشته باشد می‌تواند کسری سابقه خود را تا ۱۰ سال بخرد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان مطرح کرد:

احتمال رونق نسبی بازار طلا در ماه جاری

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: بازار طلا به دلیل نبود تقاضا همچنان در رکود به سر می برد و شاید یکی از عوامل نبود تقاضا قرار گرفتن در ماه محرم و صفر بود.

آخرین اخبار