مخدری که مصرف‌ کننده را «زامبی» می‌کند!

مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از رشد ۷۰۳ درصدی تنوع مواد روانگردان و مواد مخدر جدید طی ۱۰ سال گذشته در جهان خبر داد.

پرداخت ۴۰۴ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: امسال ۴۰۴ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و مقاوم‌ سازی مسکن روستایی به صاحبان واحدهای مسکونی آسیب دیده ناشی از سیل استان پرداخت شده است.

تمرین هایی برای درمان دردهای کمربند شانه‌ای +فایل دانلود

با توجه به دامنه حرکتی وسیع مفصل شانه و به منظور جلوگیری از آسیب این مفصل، ۱۲ تمرین پیشنهاد شده است تا با انجام این تمرینات از آسیب‌های احتمالی پیشگیری شود.

اعترافات قاتل کریستالی که گلوی همسرش را برید/ طبق دستور قاضی مرا در تابوت حمل جسد جاساز و از محل جنایت خارج کردند/دیوارها گفتند زنت را بُکش!

مرد کریستالی که گلوی همسر ۲۵ ساله اش را در برابر دیدگان وحشت زده فرزندانش بریده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت و در اعترافاتی وحشتناک راز چاقوی بی‌دسته در کنار جسد را نیز فاش کرد.

در جرقویه علیا برگزار شد؛

روز مزرعه و اتفاقی نو در جرقویه علیا/ تصاویر

برگزاری روز مزرعه می تواند نقش مهمی در افزایش اطلاعات بهره برداران از آخرین دستاوردهای علمی و تبادل تجربیات و بالا بردن سطح آگاهی کشاورزان داشته باشد.

رهبر انقلاب:

مطالبات به‌حق مردم لبنان و عراق در چارچوب ساختارهای قانونی قابل تحقق است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تظاهرات در لبنان و عراق فرمودند: مردم هم مطالبات به حقی دارند؛ این مطالبات در چارچوب ساختارهای قانونی قابل تحقق است.

پلمب موسساتی که مراسم عقد آریایی برگزار می‌کردند

رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق از پلمب موسساتی خبر داد که مراسم عقد آریایی برگزار می‌کردند.

اقدام ملی طرحی برای خانه اولی‌ها؛ خارج از شهر صاحب‌خانه شوید!

طرح قبلی ساخت و ساز مسکن برای جوانان و اقشار کم درآمد حالا به نام اقدام ملی قرار است اجرا شود، طرحی که مخالفان و موافقانی دارد.

مسابقه «رفاقت با فهمیده‌ها» در مدارس استان اصفهان برگزار می‌شود

مسئول تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ایام شهادت شهید محمد حسین فهمیده مسابقه «رفاقت با فهمیده‌ها» در سطح مدارس استان برگزار می‌شود.

وزارت امور خارجه:

هموطنان تا اطلاع ثانوی به عراق سفر نکنند

وزارت امور خارجه ایران در توصیه‌ای مسافرتی به زائران ایرانی عتبات عالیات از آنها خواست تا اطلاع ثانوی سفرشان به عراق را به تعویق بیندازند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار