برخی از مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی در کسب و کارها

یک روش آسان و ارزان برای تبلیغ، بازاریابی پیامکی است که همچنان یک بستر بازاریابی سودآور برای مشاغل صرف نظر از اندازه و سرمایه گذاری آنها است.

فیلم «منطقه پرواز ممنوع» در سالروز شهادت شهید فهمیده اکران می‌شود

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار اصفهان گفت: جشنواره کشوری فیلم عمار تمام توان را بر اکران فیلم «منطقه پرواز ممنوع» قرار داده تا حضور موفق آن در سینما اثبات شود و این فیلم در تاریخ سالروز شهادت شهید فهمیده اکران خواهد شد.

پوشش بیمه اجباری سلامت در استان اصفهان آغاز شد

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: پوشش بیمه اجباری سلامت با هدف تکمیل پوشش بیمه تمام افراد جامعه به ویژه دهک‌های پایین درآمدی آغاز شد.

برگزاری همزمان ۳ نمایشگاه در اصفهان

نمایشگاه اصفهان طی چهار روز میزبان سه نمایشگاه همزمان خواهد بود تا فعالان حوزه در و پنجره، تجهیزات فروشگاهی و مبلمان و دکوراسیون اداری، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

آمارهایی از اربعین که دیگر تکرار نمی شوند

بخشی از مراسم عزاداری اربابمان سیدالشهدا که هر مسلمان و غیرمسلمانی را مجذوب خود می‌کند، وجود هزاران موکبی است که به عشق اباعبدالله برپا شده اند وبا تمام وجود در جای‌جای مسیری که به سمت میعادگاه عشق است به زائران خدمت می‌کنند، آیا نمونه مشابهی از این اقدام خودجوش انسانی در نقطه ای از جهان وجود دارد؟

۵ مصدوم و یک کشته در تصادف پراید با پژو در اصفهان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تصادف یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری پژو، ۵ مصدوم و یک کشته برجای گذاشت.

رشد بیش از ۱۰۰ درصدی زائران اصفهانی اربعین

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان تعداد زائران استان اصفهان را ۳۰۶ هزار نفر اعلام کرد که رشد بیش از دو برابری را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

پسران در انتخاب همسر به چه نکاتی توجه می‌کنند؟

یک روانشناس درباره انگیزه‌های پسران برای انتخاب همسر توضیحاتی داد.

آخرین اخبار

تبلیغات