حجت الاسلام پناهیان:

وای بر مسئولانی که در امت اسلامی شبانه روزی کار نکنند/ این مسئولان عامل عقب افتادن ظهور هستند

حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه وای بر مسئولانی که در امت اسلامی شبانه روزی کار نکنند، گفت: مسئولانی که اداری کار می کنند و از مرخصی هم استفاده می کند ولو دزدی نکنند عامل تاخیر در ظهور هستند.

رهبر انقلاب:

سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است/ با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.

قدردانی آیت الله مهدوی از برخورد سریع پلیس با عاملان شهادت شهید امینی

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری پیرامون خبر شهادت شهید امینی گفت: به همان اندازه که خبر شهادت این مامور پلیس ما را متاثر کرد اما با شنیدن خبر عملیات موفقیت آمیز ماموران فرماندهی انتظامی استان خوشحال شدیم و عملکرد ماموران جان برکف نیروی انتظامی اصفهان باعث شاد شدن دل مردم شده است.

اخراج ۵ قاضی فاسد از قوه قضائیه/ هیچ مرکز تولیدی نباید به علت مشکلات قضایی تعطیل شود

دادستان کل کشور گفت: برای از بین بردن جرم، باید دستگاه قضایی از آلودگی مبرا باشد و هیچ تعارفی هم با هیچ کس در هیچ سمتی نیست؛ به طور مثال، روز گذشته پنج قاضی فاسد را از دستگاه قضا جدا کردیم.

راهنمای حضور در مراسم جهانی اربعین-1؛

تفاوت های اربعین سال ۹۸ با سال های گذشته/ چگونه خود را به شهر نجف برسانیم

اربعین امسال با استقبال بالای زوار اباعبدالله(ع) همراه بوده است که برهمین اساس پیش از حضور در این مراسم جهانی باید با مقدمات این سفر و نکات حضور در این آیین آشنا شد.

امام جمعه اصفهان:

باید از فرصت پیش آمده در تحریم ها در مسیر خودکفایی استفاده کرد

امام جمعه اصفهان با اشاره به ضرورت خودکفا شدن کشور و استفاده از ظرفیت پیش آمده برای این کار، تصریح کرد: تحریم‌ها سازندگی دارد زیرا در زمان تحریم چون محروم از آنچه می‌خواهیم هستیم، دست و پا می‌زنیم که بسازیم و مستقل شویم.

نکات طلایی درباره پوکی استخوان

رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: پوکی استخوان یکی از بیماری‌هایی است که با رعایت سبک زندگی سالم می‌توان عوارض ناشی از آن را کاهش داد.

رئیس اداره گذرنامه ناجا تاکید کرد:

تردد با برگه گذر موقت فقط یکبار

سرهنگ شریفی گفت: برگه‌های تردد موقت فقط برای یک بار سفر به کشور عراق پیش بینی شده است.

آخرین اخبار

تبلیغات