سازوکار جدید برای افراد فاقد کارت هوشمند ملی

رئیس سازمان ثبت احوال کشور از پایان اعتبار کارت ملی قدیمی خبر داد و گفت: قرار است سازوکاری برای دارندگان کارت ملی قدیمی اندیشیده شده و اوراق هویتی موقتی برایشان صادر شود.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان انتقاد کرد:

هزینه شدن سالانه ۱۵ هزار میلیارد تومان منابع اصفهان در خارج استان

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تأکید بر اینکه بانک‌ها منابع جمع آوری شده در اصفهان را به فعالان اقتصادی همین استان اختصاص دهند، گفت: بانک‌های استان سالانه ١۵ هزار میلیارد تومان منابع خود را در خارج از استان هزینه می‌کنند.

حجم آب سد زاینده‌رود به ۴۶۹ میلیون مترمکعب رسید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: امروز حجم آب سد زاینده‌رود ۴۶۹ میلیون مترمکعب است و با توجه به ظرفیت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون مترمکعبی سد زاینده‌رود هنوز زمان زیادی تا آب‌گیری کامل سد باقی مانده است.

نخستین یارانه ۹۸ امشب واریز می‌شود

نود و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ امروز دوشنبه انجام خواهد شد.

منوچهری:

دولت ۵۰درصد حق بیمه رانندگان تاکسی را پرداخت می‌کند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: حق بیمه رانندگان تاکسی ماهانه مبلغ چهار میلیون و ۷۵۰ هزار ریال است که معادل ۵۰ درصد آن را دولت و۵۰ درصد را راننده باید پرداخت کند.

روایتی از دیدار خانواده شهید صدر با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی شهادت شهید صدر در دیدار خانواده‌ی این شهید فرمودند: «اول انقلاب وقتی خبر شهادت آیت‌الله صدر به ما رسید، ضربه‌ی بسیار سنگینی بود».

کشف ۵ میلیارد ریال سرقت اموال مردم از منازل

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای منزل و اعتراف آن‌ها به ۵ میلیارد ریال اموال به سرقت رفته از منازل شهروندان خبر داد.

ثبت‌نام ۲۸ هزار متقاضی برای دریافت بن خرید کتاب

با گذشت دو روز از آغاز ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب تعداد ۲۸ هزار و ۲۲۴ دانشجو و طلبه نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند.

گزارش؛

راهکارهایی ساده و دم دستی برای نجات از آلرژی‌های بهاره/ نوبرانه‌هایی که بلای جان می‌شوند

تغییرات فصلی آن هم در بهار همیشه هم مثبت نیست و گاهی برای بدن ما دردسر‌هایی ایجاد می‌کند که البته می‌توان از شدت آن کاست.

حریم خصوصی همسر خود را رعایت کنید

یک روانشناس گفت: طبیعی است که انسان‌ها حتی متاهلین به زمان‌هایی برای خلوت کردن و محدوده‌ای که تنها متعلق به خودشان باشد نیاز دارند، اما موضوع حریم خصوصی توسط بسیاری از افراد متاهل پذیرفته شده نیست.

آخرین اخبار

تبلیغات