امام جمعه اصفهان در دیدار با پاسداران:

امیدوارم همواره مورد رغبت خداوند و غضب دشمنان باشید

امام جمعه اصفهان با اشاره به قرار گرفت نام سپاه در لیست تروریسم توسط آمریکا گفت: اینکه دشمن همواره با سپاه دشمنی می‌کند را به شما تبریک عرض می‌نمایم

در اسفند ۹۷ رقم خورد؛

تورم نقطه به نقطه به ۴۷.۵ درصد رسید/ تورم روستایی؛ ۵۳ درصد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در اسفند پارسال تورم نقطه به نقطه خانوارهای کشور به ۴۷.۵ درصد رسید.

خطر مرگ در کمین گوشت قرمز خورها!

بررسی‌های جدید محققان نشان می‌دهد حتی مصرف مقدار اندک گوشت قرمز و گوشت‌های فرآوری شده، عمر افراد را کاهش می‌دهد و افزایش میزان خطر مرگ آن‌ها را همراه دارد.

میزان اضافه خدمت برای مشمولان غایب چقدر است؟

اضافه خدمت برای مشمولان غایبی که خود را معرفی می‌کنند سه ماه است و برای آنهایی که خود را معرفی نکرده و توسط عوامل انتظامی دستگیر می‌شوند شش ماه است.

راستین:

حوادث رانندگی نوروز امسال سه هزار و ۶۰۷ مصدوم داشت

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: در نوروز امسال اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به مصدومان سه هزار و ۶۰۷ حادثه رانندگی امدادرسانی کرد که این عدد در مدت مشابه سال قبل سه هزار و ۷۴۲ مورد بوده است.

رونق تولید/

ضعف تولید باعث تلاطم اقتصاد کشور در شرایط خاص می‌شود

رییس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: اینکه چرا با داشتن چنین مزیت‌های اقتصادی، کشور ما هنوز هم در شرایط خاص اقتصادی دچار تلاطم می‌شود، پاسخ بی شک در یک گزاره نهفته و آن ضعف تولید است.

با همت خیران اصفهانی انجام می‌شود

اصفهانی‌ها ۴۱ هزار پرس غذای گرم در لرستان توزیع می‌کنند

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: خادمان محرومان در کمیته امداد استان اصفهان همراه با مردم نیکوکار استان ۲ روز حقوق خود را برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص دادند و ۲ گروه از خیران اصفهانی، ۴۱ هزار وعده غذای گرم در مناطق سیل‌زده لرستان طبخ و توزیع می‌کنند.

مدیر کل راه آهن استان اصفهان خبر داد؛

جابجایی ۹۱ هزار مسافر در نوروز با ناوگان ریلی اصفهان/ ۳۰ درصد بار استان باید توسط شبکه ریلی جا به جا شود

مدیر کل راه‌آهن استان اصفهان گفت: برای ارائه خدمات بهتر ستاد نوروزی تشکیل و در مجموع ۹۱ هزار مسافر از این ناوگان استفاده کردند.

آمادگی بیمارستان صدوقی اصفهان برای ارائه خدمات در خوزستان/ بیمارستان صحرایی ۳۲ تخته در پلدختر مستقر شد

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان گفت: یک بیمارستان ۳۲ تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان در پلدختر دایر کردیم.

بازسازی محورهای تردد روستایی در آق قلا/ ۶۰۱ جهادگر اصفهانی به مناطق سیل زده گلستان اعزام شدند

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: ۶۰۱ نفر از جهادگران بسیجی استان اصفهان در قالب ۳۰ گروه جهادی از شهرستان های مختلف به مناطق تحت پوشش سپاه اصفهان در استان گلستان اعزام که این افراد موفق به پاکسازی ۵۵۰ واحد مسکونی شدند.

آخرین اخبار

تبلیغات