جانشین ستاد اجرایی خدمات سفر اصفهان خبر داد

رضایت ۸۲ درصدی مسافران نوروزی اصفهان

جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: مسافران نوروزی ۸۲٫۵ درصد رضایت کلی از خدمات ارائه ستاد اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان اعلام کردند.

۳ هزار اصفهانی در نوروز به عتبات اعزام شدند/ کاهش هزینه سفر به عراق پس از حذف روادید

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: هزینه سفرهای عتبات پس از حذف روادید با توجه به نوع هتل از ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تا ۳ میلیون ۲۰۰ هزار تومان برای سفرهای هوایی و از یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تا یک‌میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برای سفرهای زمینی خواهد بود.

شهردار اصفهان:

اصفهانی‌ها طی یک روز ۵۰۰ خانه در خرم‌آباد را پاک‌سازی کردند

شهردار اصفهان گفت: صبح روز ۱۳ فروردین و پیش از حضور مردم خرم‌آباد، نیروهای اعزامی از اصفهان تا شب حدود ۵۰۰ خانه را از گل و لای آزاد و سیلاب را تخلیه کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان‌ اصفهان:

۱۹۰ اثر تاریخی اصفهان بر اثر بارش‌های اخیر آسیب جزئی دیدند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان‌ اصفهان از آسیب رسیدن ۱۹۰ اثر تاریخی اصفهان براثر بارش‌های اخیر خبر داد.

بازدید از هفت هزار و ۲۳ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهر اصفهان

رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان گفت: هفت هزار و ۲۳ بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ،اماکن عمومی و بین راهی انجام شد

مدیر فوریت های پزشکی استان اصفهان خبرداد؛

اعزام واحدهای امدادی اورژانس اصفهان به مناطق سیل زده خوزستان

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: بنا بر درخواست اورژانس کشور، پنج واحد امداد فوریت های پزشکی از اصفهان به اهواز اعزام شدند.

ارسال ۶۰ تن اقلام مختلف به منطقه تحت پوشش خدمات سپاه اصفهان در لرستان

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی گفت: از روز چهارشنبه تاکنون بالغ بر ۶۰ اقلام ۳۰۰ روستایی که براثر سیل آسیب‌دیده ارسال شد.

۶۰ تُن عسل غیر استاندارد در نجف آباد کشف شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان نجف آباد گفت: ۶۰ تُن عسل غیر استاندارد و غیر قابل مصرف در یک باب انبار در این شهرستان کشف شد.

استاد دانشگاه:

تالاب گاوخونی حدود ۳۰۰ میلیون مترمکعب آب نیاز دارد

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اصفهان گفت : تالاب گاوخونی اصفهان برای سیراب شدن به حدود ۳۰۰ میلیون متر مکعب آب نیاز دارد یعنی زمانی که ارتفاع آب در این اکوسیستم طبیعی تقریبی یک متر باشد به کارکرد واقعی اش می رسد.

الهیاری:

داغ‌های آب در سقف چهلستون مربوط به ده‌ها سال پیش است

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: داغ‌های موجود در سقف چهلستون مربوط به امروز و دیروز نیست و متعلق به ده‌ها سال پیش است، بام چهلستون یکی از ایزوله‌ترین بام‌های آثار تاریخی در اصفهان به حساب می‌آید.

آخرین اخبار

تبلیغات