اسقرار تیم‌های آفرود، امدادی و درمان اضطراری هلال احمر اصفهان در لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: یک تیم آفرود از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان برای کمک به سیل‌زدگان در منطقه معمولان، تیم درمان اضطراری هلال‌احمر اصفهان در روستاهای بین شهرهای پلدختر و خرم‌آباد و تیم امدادی در شهرستان‌های درود و پلدختر حضور دارند.

خلیج فارس ثبت جهانی شد

سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) در تاریخ ۳۰ مهر سال ۹۷ در اقدامی نام خلیج فارس را به مالکیت ایران با پیشوند مروارید به ثبت جهانی رساند.

یک اصفهانی بر صندلی نایب رئیسی AFC نشست

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که کاندیدای نایب رئیسی AFC در منطقه آسیای مرکزی بود، با توجه به انصراف رقیب قرقیزستانی‌اش به صورت رسمی جانشین علی کفاشیان شد.

خودروی قاچاق هشت میلیاردی در اصفهان توقیف شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه خودروی خارجی قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال خبر داد.

پلمپ و مداخله نظارتی در دو هزار و ۳۸۸ مرکز از سوی بازرسان بهداشتی استان در ایام نوروز

دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۶۳ هزار و ۴۸۰ بازرسی میدانی از سوی بازرسان بهداشتی انجام شده که در روند این بازرسی ها دو هزار و ۳۸۸ مورد مداخله نظارتی و پلمپ و چهار هزار و ۷۰ هزار و ۵۰۹ مورد نمونه برداری قرار گرفته اند.

معاون بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان:

ذخیره سد زاینده‌رود به ۳۶۹ میلیون مترمکعب رسید

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: در پی بارندگی‌های بهاره ذخیره کنونی سد زاینده‌رود اصفهان به ۳۶۹ میلیون مترمکعب رسیده است.

خانی؛

۱۲۰ واحد مسکونی در اختیار سیل‌زدگان سمیرم قرار می‌گیرد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه ۱۲۰ واحد مسکونی درحال ساخت در اختیار سیل زدگان سمیرم قرار داده می‌شود، گفت: تسهیلات بازسازی مسکن روستایی به مبلغ ۴۰ میلیون تومان هم اکنون در همه روستاهای خسارت دیده استان آماده پرداخت به مردم است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان:

اصفهانی‌ها ۷۶۰ میلیون تومان به سیل‌زدگان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: مردم نیکوکار استان اصفهان تا کنون ۷۶۰ میلیون تومان به صورت نقد و کالا به هم‌میهنان سیل‌زده خود کمک کرده‌اند و جمع‌آوری کمک‌ها کماکان ادامه خواهد داشت.

منوچهری خبر داد:

ثبت حدود ۲ میلیون سفر نوروزی توسط ناوگان تاکسیرانی اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: از آغاز تعطیلات نوروز تا پایان طرح سفرهای نوروزی فروردین ماه به طور میانگین یک میلیون و۹۲۰ هزار سفر توسط تاکسی‌های شهر اصفهان انجام شده است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) خبر داد:

ارسال هفت کامیون کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده/ امکانات لجستیکی سپاه استان در این مناطق استقرار یافتند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: ۷ تریلر حاوی مواد غذایی، دارو، وسایل گرمایشی، پوشاک و … شامل کمک سپاه و مردم استان که از طریق نواحی مقاومت جمع‌آوری و در ایام نوروز به سمت مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات