دومینوی رونق تولید برای اقتصاد ایران

رونق تولید؛ مانند دومینو عمل می‌کند و مستقیم و غیرمستقیم موجب دستیابی و تحقق ده‌ها هدف کوتاه‌مدت و بلندمدت در کشور خواهد شد.

فرصت‌های سالی که «رونق‌تولید» نام دارد

نگاهی به نظرات کارشناسان، مدیران و اقتصاددانان درباره سال رونق تولید نشان می‌دهد دولت و سایر قوا در صورت برطرف کردن موانع کسب و کار و ثبات در سیاست‌گذاری و اجرای آن، می‌توانند کشور را در جنگ اقتصادی با امریکا پیروز کنند.

سردار غیب پرور:

گِله مردم در مورد توزیع امکانات به حق است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گلایه‌مندی مردم نسبت به توزیع امکانات به حق است و بایستی مدیریت بیشتری اعمال شود.

با انتشار پیامی صورت گرفت

اعلام آمادگی فولاد مبارکه برای تحقق شعار سال ۹۸

مدیر عامل فولاد مبارکه در پیامی، نام‌گذاری سال به عنوان «رونق تولید» را فرصتی مناسب برای بهبود وضعیت تولید و مشاهده اثرات مثبت این اتفاق بر کلیت اقتصاد کشور قلمداد کرد و از آمادگی این شرکت برای تحقق شعار سال خبر داد.

عذرخواهی رئیس هلال‌احمر از مردم لرستان

رئیس جمعیت هلال‌احمر ضمن عذرخواهی از مردم لرستان بابت برخی کوتاهی‌ها، گفت: تلاش کردیم با اعزام نیروهای عملیاتی به مردم سیل‌زده خدمت کنیم؛ اکنون وضعیت قابل قبول است و با برنامه‌ریزی می‌توان مشکلات را ر

امام جمعه اصفهان:

بهره بانکی مانع رونق تولید است

امام جمعه اصفهان گفت: رونق تولید و اقتصاد با بهره‌های بانکی و تعدد بانک‌های خصوصی نمی‌تواند محقق شود و طبق بیانات رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب پیشرفت علمی لازمه رونق تولید است.

سنگین وزن ترین نوزاد ایران متولد شد +عکس

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از تولد نوزادی با پنج کیلو و ۸۰۰ گرم وزن در بیمارستان شهدای کارگر این شهر خبر داد که به ادعای وی سنگین وزن ترین نوزاد متولد شده در ایران، تاکنون است.

رئیس دانشگاه آزاد نجف‌آباد خبر داد

اختصاص حقوق یک‌ روز کارکنان دانشگاه آزاد نجف‌آباد به سیل‌زدگان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد گفت: اعضای هیأت‌ علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد یک روز حقوق خود را داوطلبانه به سیل‌زدگان استان لرستان اختصاص دادند.

سقوط هواپیمای سم‌پاشی در گلپایگان تکذیب شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر سقوط یک هواپیمای سم‌پاشی در شهرستان گلپایگان استان اصفهان را تکذیب کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان:

حمام شیخ بهایی جانی دوباره می‌گیرد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: در گام اول مرمت‌های اضطراری حمام شیخ بهایی اجراشده است، گام بعدی تغییر کاربری است که این بنا را قابل بهره‌برداری می‌کند تا مردم هم بتوانند از آن بازدید کنند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات