سیل دلیل گرانی پیاز اعلام شد/ احتمال توقف صادرات پیاز از هفته آینده

به گزارش اصفهان شرق؛ عباس قبادی درباره علت گرانی پیاز در یک هفته اخیر گفت: یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت پیاز، بارندگی‌های اخیر در استان‌های جنوبی بود که برداشت و حمل آن به وقفه افتاد. معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: بازار‌های کشور‌های اطراف از جمله عراق به دلیل کیفیت […]

محور سی‌سخت به پادنا همچنان مسدود است

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان گفت: با توجه به تصاویر دوربین‎‌های نظارت تصویری و همچنین اطلاعات همکاران راهدار، هم اکنون تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان اصفهان به صورت ایمن و روان در جریان است.

دستور رئیس‌جمهور در خوزستان/آب سدها رها شود، خسارت کشاورزان را می‌پردازیم

رئیس‌جمهور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان گفت: من همین‌جا به مردم عزیز استان می‌گویم هرجا که لازم است آب سدها رها شود و از این رهاسازی خسارتی به کشاورزان وارد می‌شود، این خسارت را دولت تأمین خواهد کرد.

۹ میلیون زائر و مسافر به خراسان رضوی سفر کرده‌اند

سخنگوی ستاد خدمات سفر خراسان رضوی از سفر بیش از ۹ میلیون زائر و مسافر به خراسان رضوی خبر داد.

گورستان‌گردی جاذبه‌ای مهم در گردشگری

گردشگری تنها به معنای دیدن بناهای تاریخی و جاذبه‌های تفریحی نیست بلکه دیدن مکان‌های خاصی که شاید از نگاه‌ها پنهان مانده و فراموش شده باشند تجربه متفاوتی را رقم خواهد زد، گورستان های تاریخی یکی از این جاذبه ها بشمار می روند.

امام جمعه موقت اصفهان:

شهرداری اصفهان به جای ترویج منکرات، خوشی را بین مستضعفان ببرد

امام جمعه موقت اصفهان گفت: منکراتی در شهر دیده شده است، مثل این‌که مسؤولان شهر ما بنا دارند تحت عنوان خوشی مردم دست به هر اقدام خلافی بزنند؛ به آن‌ها می‌گویم به فکر مستضعفان و گرسنگان باشید و خوشی را برای این‌ها ببرید.

کامپیوترها تاریخ مرگ را پیش‌بینی خواهند کرد!

پژوهش محققان دانشگاه ناتینگهام نشان می دهد کامپیوترهایی که قابلیت پیش بینی مرگ زودرس افراد را دارند در آینده نقش چشمگیری را در پیشرفت مراقبت‌های پیشگیرانه ایفا خواهند کرد.

رهبر انقلاب:

افغانستانی‌ها (فاطمیون) در میدانهای جهاد از دیگران استقامت بیشتری داشتند

امام خامنه‌ای در حرم مطهر رضوی(ع) با جمعی از خانواده‌های شهدای فاطمیون دیدار کردند.

هوای بهار/

گلابی: ۱۴ حادثه در شهر اصفهان رفع خطر شد

مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته ۲۳ گاز پیک نیک از چادر مسافران اسکان یافته در باغ فدک خارج و از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری شد.

/سیاست ایران در سال گذشته و نو/

سالک: با وجود تحریمها، آینده کشور بسیار روشن است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین رویداد سیاسی سال ۹۷ بود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات