قیمت خودرو ۳۰ درصد حباب دارد/ مردم برای خرید عجله نکنند

دبیر انجمن قطعه سازان همگن با بیان اینکه هم اکنون ۱۲۰ هزار دستگاه خودرو در کف کارخانه ایران خودرو و سایپا قرار دارد، افزود: وقتی این خودروها راهی بازار شود به طور حتم قیمت خودرو در بازار کاهش پیدا می کند.

فرماندهان برتر دانش و پژوهش سپاه معرفی شدند + اسامی

فرماندهان و رده های برتر سپاه در حوزه دانش و پژوهش تقدیر شدند.

مشکلات صنایع اصفهان با توان نیروهای بسیجی برطرف می‌شود

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان اصفهان از برنامه‌های این نهاد برای رفع مشکلات صنایع خبر داد و گفت: نیروهای بسیج با همکاری صاحبان صنایع و نهادهای دولتی مربوطه برای عبور موفق صنایع از موانع موجود تلاش می‌کنند.

کارشناس مسائل اقتصادی:

رهبر انقلاب به خوبی چارچوب های کلی نظام را در بیانیه گام دوم تعیین کردند/ از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می‌توان هزاران خروجی گرفت

یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه امام خامنه‌ای وظیفه تعیین چارچوب و سیاست‌های کل نظام را دارند که به‌خوبی در حال انجام هستند، گفت: مسئولان، نخبگان جامعه و مردم عادی هر کجا به این چارچوب‌های تعیین‌شده عمل کردند موفق و پیروز شدند.

به دنیا بهتر نگاه کنیم؛

راه های به دست آوردن عزت نفس چیست؟/ نشانه های انسان های با عزت نفس پایین را بشناسیم

وقتی عزت نفس ما به هر دلیلی زیر سؤال برود، احساس کمبود خواهیم کرد. فکر می کنیم خوشی و شادی از زندگی ما رخت بربسته است. در چنین مواقعی معمولاً زمین و آسمان را به هم خواهیم دوخت تا تا در هر شرایطی شادی را وارد زندگی خود کنیم.

«یارانه»، جایگزین ضامن وام ازدواج می‌شود

سرپرست دفتر توسعه اجتماعی جوانان گفت:وام ازدواج به متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از یکم فروردین سال ۹۶ (۹۶/۱/۱) است و تا کنون وام قرض الحسنه دریافت نکرده‌اند، پرداخت می‌شود.

شروط جدید برای داوطلبان نامزدی مجلس

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به لایحه جامع انتخابات، گفت: شرایط عمومی و اختصاصی برای داوطلبان در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا تعریف شده است.

۹ خاصیت تخم بلدرچین برای بدن

تخم بلدرچین یکی از پرخاصیت ترین تخم پرندگان است که مصرف آن میتواند مزایای فراوانی داشته باشد.

آخرین اخبار

بایگانی

تبلیغات