نماینده اصفهان:

نامه جوانان اصفهان به رهبر معظم انقلاب پیرامون گام دوم انقلاب/ اصفهانی ها این بار نیز در تحقق خواسته های رهبری پیشگام می شوند

نماینده اصفهان در مجلس گفت: من خبری که دارم جوانان پیشگام اصفهان نامه‌ای را در اختیار مقام معظم رهبری گذاشتند و بعداً کارگروه‌هایی هم راه خواهند انداخت و همچنان که اصفهانی‌ها همیشه پیشگام بودند امیدوارم در این مورد جوانان اصفهان پیشگام تحق خواسته‌های مقام معظم رهبری باشند.

دلیل گرانی دلار در روزهای اخیر چیست؟

رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: با نزدیک شدن به روزهای آخر بهمن و آغاز ماه اسفند، متأسفانه نرخ “دلار و سکّه” باز هم سیر صعودی به خود گرفته و ظرف چند روز “دلار” حدوداً ۲۰۰۰ تومان و “سکّه” نیز تقریباً ۱ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

۳۰ هزار دانشجوی اصفهانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند

رئیس بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: ۳۰ هزار دانشجوی اصفهانی در اسفند ماه امسال در قالب ۵ کاروان، راهی مناطق عملیاتی جنوب می‌شوند.

تعیین‌تکلیف جاماندگان بسته‌های حمایتی از صبح امروز

وزارت رفاه از صبح امروز وضعیت جاماندگان “بسته حمایتی” را مشخص کرد.

«۲۳ نفر» فیلم اول جایزه ققنوس و مهدویان چهره سال سینمای انقلاب شد

هشتمین جایزه سینمایی ققنوس با معرفی فیلم «۲۳ نفر» به عنوان فیلم برگزیده و معرفی محمدحسین مهدویان (کارگردان جوان سینمای ایران) به عنوان چهره برتر هنر انقلاب به کار خود پایان داد.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی:

آیت‌الله ‌‌مؤمن ‌عمر با برکتش ‌را برای تربیت شاگردان فاضل و ‌هدایت مردم گذراند‌

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله مؤمن قمی را تسلیت و زهد، تقوا و ساده زیستی را از ویژگی‌های شخصیتی این عالم ربانی دانست.

یادداشت/ حسین شریعتمداری

از این دیوانه نترسید!

طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!

آخرین اخبار

بایگانی

تبلیغات