فواید مصرف یک موز در روز

پتاسیم موجود در موز، به حفظ ضربان منظم قلب، تحریک ترشح انسولین برای کنترل قند خون، و پشتیبانی از فشار خون مطلوب کمک می کند. موز یکی از محبوب‌ترین میوه ها در سراسر جهان است. موز در ۱۰۷ کشور جهان پرورش داده می شود و به عنوان چهارمین محصول کشاورزی ارزشمند جهان شناخته می شود.

خاطرات منتشرنشده از آیت‌الله شاهرودی درباره تکفیر محمدرضاشاه در سال ۴۲

آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی از شاگردان برجسته امام خمینی و علامه شهید سید محمدباقر صدر بود که به‌واسطه این ارتباط، حلقه وصل شهید صدر و امام خمینی لقب گرفت.

چه کسانی تاکنون سبد کالا گرفته‌اند؟

همزمان با افزایش نرخ ارز، مسئولان دولتی به فکر تهیه بسته‌های حمایتی برای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه افتادند و مقرر شد تا این بسته‌ها طی چند مرحله ارائه شود.

یک پژوهشگر و استاد دانشگاه:

هشت ملاکی که ضامن ازدواج است/ خانم‌ها ۶ سال از آقایان جلوتر هستند

استاد دانشگاه و پژوهشگر خانواده با اشاره به ملاک‌های انتخاب همسر گفت: زندگی سوختن وساختن است، درصورتی که زندگی تعالی رشد و رسیدن بخدا باشد.

روایت یک مسیر؛

رشد ۳ برابری تولید گندم طی ۴۰ سال اخیر/ صادرات گندم ایران به مهد پاستای دنیا

نایب رئیس بنیاد توانمند سازی گندمکاران گفت: با وجود رشد چشمگیر جمعیت، تولید گندم نسبت به سال ۵۷ بیش از ۳ برابر رشد داشته است.

خط حزب الله ۱۶۵/ فتنه تحریم‌ساز

شماره‌ی جدید نشریه خط حزب‌الله با عنوان “فتنه تحریم‌ساز” منتشر شد.

رئیس بیمارستان فیض استان اصفهان:

بیشترین جراحی چشم در بیمارستان فیض مربوط به بیماری آب مروارید است

رئیس بیمارستان فیض استان اصفهان گفت: از میان یک هزار و ۲۰۰ جراحی چشمی که ماهانه در این بیمارستان انجام می شود، بیشترین موارد مربوط به بیماری آب مروارید است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان:

۱۰۰ درصد اراضی بهارستان آزادسازی شده است/تعیین تکلیف مطالبات معوق

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان گفت: پس از سالها درگیری با دستگاه های مختلف در خصوص آزادسازی اراضی بهارستان، امروز ۱۰۰ درصد زمین های این شهر آزاد شده است.

مدیرکل ارشاد استان اصفهان:

نظام توزیع کتاب اصلاح شود

نمایشگاه کتاب استانی و سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان با حضور ۲۷۶ ناشر و نمایندگی و با حضور جمعی از مسؤولان افتتاح شد.

عابدی خبر داد

نمایندگان اصفهان خواستار اجرای مصوبات شورای عالی آب

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در ماه‌های گذشته اقدامات متعددی برای کاهش مشکلات شرق اصفهان در دو حوزه آب و درمان انجام دادیم و موافقت‌هایی مبنی بر احداث بیش از ۱۰ پلی کلینیک در شرق احداث خواهد شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

بایگانی

تبلیغات