معاون حمل و نقل شهرداری اصفهان خبر داد

جریمه روزانه ۳۰ هزار اصفهانی به دلیل ورود به طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: روزانه ۲۰ تا ۳۰ هزار راننده اصفهانی به دلیل تخلف در ورود به محدوده‌های ترافیکی، از طریق دوربین‌های زوج فرد جریمه می‌شوند.

مدیرعامل تاکسیرانی اصفهان:

تاکسی‌ اینترنتی درگیری‌های قانونی دارد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان این که موضوع تاکسی‌های اینترنتی درگیری‌های قانونی دارد که حل نشده است، گفت: اگر شهرداری بخواهد وارد این موضوع شود باید از نظر عرفی و قانونی حمایت شود.

برادر شهید محسنی:

والدینم در فراق «نبی‌اله» چشم از دنیا فرو بستند/ مادرم تا لحظه مرگ چشم انتظار برادرم بود

برادر شهید نبی‌اله محسنی با بیان این‌ که مادر این شهید تا لحظه مرگ چشم انتظار بود، گفت: پدر و مادرم در فراق برادر شهیدم چشم از دنیا فرو بستند.

تولیت آستان قدس رضوی:

روابط اجتماعی باید بر پایه عدالت باشد/ فساد وجود دارد اما تعمیم آن به کل نظام جنگ روانی دشمن است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: فساد وجود دارد اما تعمیم فساد به کل نظام، ایجاد شبهه، دل مردم را خالی کردن و جنگ روانی از روش‌های دشمن است.

رئیس اتحادیه لوازم‌التحریر اصفهان:

هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد/ لزوم برخورد با معلمان فروشنده لوازم‌التحریر

رئیس اتحادیه صنف لوازم‌التحریر استان اصفهان گفت: در حال حاضر همه لوازم‌التحریر مورد نیاز محصلان در بازار در دسترس است و متقاضیان در حال تهیه وسایل مورد نیاز خود هستند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و برخوار در مجلس:

روحانی می‌خواهد در روند رسیدگی به تخلفات سیف مانع ایجاد کند/ سیف گفته بود من دستورات روحانی را اجرا کردم!

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: انتصاب سیف به سمت مشاور پولی و بانکی رئیس‌جمهور به دلیل جلوگیری از رسیدگی به تخلفات وی صورت گرفته است.

مدیر بهداشت محیط اصفهان خبر داد

نظارت ۴۵ گروه بازرسی بر نذورات استان اصفهان/ ذبح دام جلوی دسته‌ها ممنوعیت دارد

مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت اصفهان گفت: ۴۵ تیم دو نفره بازرسی در حال حاضر از هیأت‌ها، مساجد و مراسم‌ها بازدید می‌کنند و گزارش کاری خود را ارائه می‌دهند و اگر موردی مغایر با موازین بهداشتی وجود داشته باشد، آموزش‌ها و تذکرات لازم داده و به مرکز بهداشت معرفی می‌شود.

آخرین اخبار

تبلیغات