سرپرست معاونت فرهنگی اوقاف اصفهان خبر داد؛

برگزاری تجمع شیرخوارگان حسینی در ۹۸ بقعه متبرکه استان اصفهان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با سراسر کشور تجمع شیرخوارگان حسینی در ۹۸ بقعه متبرکه و امامزاده استان اصفهان برگزار می شود.

توسط پلیس راهور اصفهان؛

محدودیت‌های ترافیکی ایام محرم در اصفهان اعلام شد

تمام نقاطی که مراسم‌های عزاداری ابا عبداله الحسین(ع) برگزار می‌شود در صورت ورود هیئات مذهبی به سطح معابر محدودیت ایجاد و به‌صورت مقطعی از تقاطع‌های مجاور یا بالا دست استفاده می‌شود.

از شایعه تا واقعیت

اصل ماجرای افتادن دختر بچه در چاه چه بود؟

چند روز گذشته فیلمی از دوربین‌های مدار بسته در فضای مجازی منتشر شد که ادعا شد بود پسر بچه‌ای اصفهانی، دختر عموی خود را به درونی چاهی در حسین‌آباد اصفهان پرت می‌کند.

ماندگاری:

توقع نداشته باشید آمریکا علناً بگوید ما دشمن شماییم/ چرا رئیس‌جمهور آمریکا نوروز را تبریک می‌گوید؟

استاد حوزه و دانشگاه گفت: توقع نداشته باشید آمریکا و رژیم صهیونیستی علناً بگویند ما دشمن شماییم، بلکه می‌گویند ما برای شما آزادی و امنیت می‌آوریم تا فریب‌تان بدهند.

نماینده خمینی‌شهر مطرح کرد

آخرین وضعیت استیضاح ۴ وزیر/ حرکت خودجوش ۶۰ نماینده برای شفافیت آرا

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزرای راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در دستور کار کمیسیون‌های مجلس است اما استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان:

فعالیت‌های بسیج به اقتضای جنگ نرم در حال اجراست/ آغاز رزمایش بزرگ عاشورایی در اصفهان

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: با وجود این که بسیج آمادگی نظامی و امنیتی خودش را همواره حفظ کرده اما رویکردش صرفاً نظامی نیست و فعالیت‌های بسیج عمدتاً با رویکرد فرهنگی و به اقتضای شرایط جنگ نرم در حال اجراست.

آخرین اخبار

تبلیغات