مدیر امور طیور و زنبور عسل جهاد کشاورزی اصفهان خبر داد:

تغییر کاربری واحدهای پرورش مرغ گوشتی به بوقلمون در اصفهان

مدیر امور طیور و زنبورعسل سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: درخواست های زیادی برای تغییر کاربری واحدهای مرغ گوشتی به بوقلمون، پولت بومی و سایر ماکیان از جهاد کشاورزی شده است.

رئیس انجمن کارتن خواب های اصفهان خبر داد:

بهبود یک هزار نفر از کارتن خواب های اصفهان

رئیس انجمن کارتن خواب های استان اصفهان گفت: بیش از هزار نفر از کارتن خواب های اصفهان بهبود یافته و به زادگاهشان هدایت شده اند.

دبیر هیأت تیراندازی استان اصفهان خبر داد

باقری، سبقت‌الهی و پرورش‌نیا در جاکارتا/ امیدواری برای کسب مدال مسابقات آسیایی

دبیر هیأت تیراندازی استان اصفهان گفت: ۳ تیرانداز اصفهانی به مسابقات آسیایی اعزام می‌شوند که شانس مدال‌آوری زیادی نیز دارند.

فصیحی

جزو بهترین‌های ایران بودم اما به حقم نرسیدم/ خداحافظی‌ام از دو و میدانی جدی است

دونده ملی‌پوش اصفهانی گفت: حقم بود که در بین نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی باشم، در حال حاضر نظرم خداحافظی است مگر این‌که همه چیز تغییر کند.

کارشناس مسائل سیاسی:

روحانی قبلاً پاسخ ترامپ را داده است/ با مذاکره‌درمانی به دنبال سرمایه اجتماعی هستند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: رئیس‌ جمهور پس از خروج آمریکا از برجام مذاکره مجدد با این کشور را «دیوانگی» توصیف کرد و همین مطلب پاسخی است به ادعای مذاکره که از سوی ترامپ اخیراً مطرح شد.

نظر پیامبر(ص) درباره کسانی که نمازشان را آخر وقت و با عجله می‌خوانند

آیه ۱۴۲ سوره نساء به بیان ویژگی‌های منافقان می‌پردازد. نفاق دارای درجاتی است و ممکن است هر مسلمان درجاتی از آن را داشته باشد. پیامبر(ص) و اهل‌بیت(ع) نکات جالبی درباره کسانی که خصوصیات منافقان را دارندبیان فرمودند.

لیلای سریال «پدر»:

«لیلا» تجربه همزمان چند نقش بود/ می‌گویند ای کاش حامد نمی‌مُرد!

بازیگر نقش «لیلا» در سریال «پدر» گفت: نقش لیلا برایم عجیب بود. تمام حالت‌ها و شرایطی که شاید باید برای چهار ـ پنج نقش تجربه می‌کردم را با حضور در این سریال تجربه کردم که هر کدام می‌توانست به تنهایی قصه‌ای باشد که دارد پیش می‌رود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری اصفهان خبر داد:

شناسایی نقاط پر حادثه اصفهان در قالب یک مدل آماری

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان اصفهان گفت: در قالب یک مدل آماری نقاط پرحادثه اصفهان و عوامل بروز حوادث زیاد در این نقاط مشخص می شود.

فرمانده انتظامی اردستان خبر داد؛

کلاهبرداری با جعل رأی دادستان کل کشور

فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: شخصی که با معرفی خود به عنوان فردی با نفوذ در دادگستری و جعل رأی دادستان کل کشور از ۲ نفر مبلغ ۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و متواری شده بود در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی اردستان دستگیر شد.

ضربه سنگین به تولید داخلی؛

هیجان دو برابر سفر به استانبول با طعم شیرین «ارز دولتی»

ارائه ارز مسافرتی به سفرهای خارجی باعث شده که برخی از آژانس‌های گردشگری درصدد سوء استفاده از این امکان بر آیند و با برپایی تورهای ویژه امکان سفر برای هر فردی که در ذهن خود خیال سفر به خارج را می پروراند، فراهم کنند.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات