امام جمعه موقت شهر ورزنه:

کسی که خارج از خط ولایت حرکت کند، به نتیجه نخواهد رسید

امام جمعه موقت ورزنه گفت: اگر کسی حرف و عملش متفاوت بوده و خودش را اصلاح نکند و همچنین در خط ولایت نباشد، به نتیجه نخواهد رسید.

امام جمعه شهر اژیه:

برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی، نمونه بارز تقوا در بین مسئولان است

امام جمعه شهر اژیه گفت: مهم ترین خواسته مردم عزیز از یک روی ساماندهی اوضاع اقتصادی و از جهتی دیگر اعلام مفسدین اقتصادی و برخورد عاجل و اسلامی با این اشخاص است.

مسئولان با صداقت و اعتراف به اشتباهات خود اعتماد مردم را بازگردانند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مسئولان باید با مردم صادقانه صحبت کرده و به اشتباهات خود اعتراف کنند تا اعتماد از دست رفته آنها بازگردد.

نقد عملکرد تلویزیون

«خنداننده شو» با شوخی‌های رکیک مخاطب جذب می‌کند/ شکستن قبح‌ها

رضا صائمی منتقد سینما و تلویزیون درباره شوخی های کمدین های «خندوانه» با مسایل جنسی عنوان کرد که تلویزیون با این کار قبح این مسایل را ریخته است.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر

کمبود دارو برای حجاج نداریم/ امکان تماس تلفنی زائران با پزشکان متخصص

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به اینکه کمبود دارو برای حجاج نداریم، گفت:‌زائران می‌تواند از طریق تماس تلفنی مستقیم با پزشک متخصص مشکلات خود را مطرح و مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

در آستانه بازگشت تحریم‌های غیر قانونی؛

رکورد تولید بنزین ایران شکسته شد/ ستاره خلیج فارس بازار بنزین را بیمه کرد

در آستانه بازگشت تحریم‌های غیرقانونی غرب، متوسط تولید روزانه بنزین ایران مرداد ماه با ثبت رشدی حدود هفت درصدی نسبت به تیر ماه امسال و ثبت رکوردهای جدید از مرز ۹۰ میلیون لیتر در روز عبور کرد.

رئیس سازمان مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر داد

پیگیری ایران برای برگزاری المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برای نخستین بار در جهان

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با بیان اینکه سه سال دوره آزمایشی المپیاد علمی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار شده است، گفت: در حال مذاکره هستیم تا دبیرخانه این المپیاد را راه‌اندازی کنیم و به صورت جهانی برگزار شود.

گزارش؛

فضای مجازی؛ تیغ دو لبه/کاهش زمان دسترسی به مواد مخدر

این روزها به دلیل تبلیغات مواد مخدر در فضای مجازی و بویژه تبلیغ بر بی خطر بودن و اعتیاد آور نبودن مواد مخدر جدید، شاهد کاهش زمان دسترسی به مواد مخدر و حتی گرایش به سوی این مواد هستیم.

معاون وزیر بهداشت مطرح کرد؛

تغییر شکل توزیع داروهای بیمارستانی/دارو در «بالک» عرضه می‌شود

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، از تغییر شکل توزیع و عرضه دارو در سطح مراکز درمانی و بیمارستان های دولتی کشور خبر داد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

تشدید مشکلات اقتصادی ثمره تعلل در برخورد با مفسدان اقتصادی است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای درباره مسائل اقتصادی اخیر کشور تصریح کرد آنچه امروز مشکلات اقتصادی را تشدید کرده، بی‌توجهی‌ها به تولید ملی و اقتصاد مقاومتی و سهل‌انگاری و تعلل در برخورد با مفسدان اقتصادی است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات