حضور ۳ هزار گروه مالی خرد زنان سرپرست خانوار در کشور‌

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور گفت: در کل کشور در حوزه زنان سرپرست خانوار حدود یک هزار و ۵۰۰ گروه همیار و ۳ هزار گروه مالی خرد داریم که چندین هزار نفر در این گروه‌ها مشغول به کار هستند.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان:

قانون‌شکنی دولت‌ها دلیل بحرانی بی‌آبی است/ نشست شهر یکی از تأثیرات بحران آب

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: دلیل بحران کم‌آبی و بی آبی نه‌ تنها در حوزه زاینده‌رود بلکه در تمامی رودخانه‌ها و دریاچه‌ها ناشی از قانون‌شکنی دولت‌ها بوده است.

مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست اصفهان:

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی ۵۶

مدیر امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۵۶ در وضعیت سالم ثبت شد.

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان:

هوای اصفهان گرم تر می شود

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: هوای اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده رو به گرمی می رود.

انبار دپوی میلیاردی لوازم خانگی قاچاق در اصفهان شناسایی شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال از یک انبار تخلیه بار خبر داد.

مدیر اورژانس اصفهان خبر داد

ترافیک عملیاتی اورژانس اصفهان در تیرماه

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از ترافیک عملیاتی اورژانس اصفهان در تیرماه ۹۷ خبر داد و گفت: در تیرماه امسال ۱۹ هزار و ۵۲۲ مأموریت اورژانسی در استان اصفهان انجام شد که یک سوم از این عملیات‌ها مربوط به حوادث رانندگی بود.

فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس:

مطالبات قطعه‌سازان و تعمیرکاران از راه قانونی به نتیجه می رسد/ دشمن، بهره‌بردار اصلی تجمعات است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: مطالبات قشر قطعه ساز و صنعتگر باید از طریق اصناف و اتحادیه های آنها به شیوه قانونی دنبال شود تا به گوش مسئولان برسد و در این خصوص دولت باید وارد عمل شده و مشکلات اصناف را تحت بررسی قرار دهد.

با صدور بیانیه‌ای مطرح شد؛

انتقاد شدید آیت الله مکارم شیرازی از دولت و دستگاه قضایی

یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور بیانیه‌ای با بیان اینکه مردم از مسئولین شکایت دارند، گفت: بارها در جلسات خصوصی و عمومی مشکلات مردم را گوشزد کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام سالک:

مطالبات کارگران امیرکبیر به حق است/ مسؤولان پاسخگوی مطالبات آنان باشند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مطالبات کارگران شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان مطالبات به حقی است، گفت: مدیران اجرایی باید در چنین اعتراضاتی حضور پیدا کرده و پاسخگو باشند.

امام جمعه اصفهان:

اختصاص ارز برای سفرهای خارجی و فروش بدون محدودیت سکه اشتباه است

امام جمعه اصفهان گفت: نمی‌توان منکر اشتباهاتی چون اختصاص ارز دولتی به سفرهای خارجی تفریحی و فروش سکه بدون شرایط و محدودیت از ناحیه دولت شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات