سرلشکر جعفری در پاسخ به رئیس جمهور آمریکا:

آقای ترامپ ایران کره شمالی نیست

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با انتشار نامه‌ای به درخواست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ملاقات با مقامات ایرانی، واکنش نشان داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:

خشکسالی ۱۳۰۰ میلیارد تومان خسارت به کشاورزی اصفهان وارد کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: خسارت ناشی از خشکسالی در سال زراعی جاری حدود یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی اصفهان:

همراه نداشتن کلاه ایمنی مرگ راکب موتورسیکلت را رقم زد

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از بزرگراه‌های شهر اصفهان، راکب موتورسیکلت که فاقد کلاه ایمنی بود به علت شدت ضربه وارده به سر در دم فوت کرد.

یافته جدید تحقیقاتی؛

مصرف بالای پروتئین به احساس سیری کمک می کند

طبق نتایج چندین مطالعه، رژیم غذایی حاوی پروتئین بیشتر از ۱۵ درصد کالری عادی موجب ایجاد احساس سیری بیشتر شده و به حفظ عضلات به هنگام از دست دادن چربی کمک می کند.

مدیرعامل آبفار استان اصفهان:

آب‌رسانی به روستاهای اصفهان با ۴۹ تانکر انجام می‌شود

مدیرعامل آبفار استان اصفهان گفت: روزانه حدود یک هزار و ۵۰۰ مترمکعب آب با ۳۹ تانکر ثابت و ۱۰ تانکر اجاره‌ای در روستاهای اصفهان توزیع می‌شود.

بررسی ها نشان می دهد؛

نقش سیگار در ناباروری زوجین/علل بچه دار نشدن زنان و مردان

شاید در سال های دور وقتی زوجین صاحب فرزند نمی شدند، همه نگاه ها متوجه زن بود. اما، با پیشرفت علم پزشکی، مشخص شد که ناباروری در مردان نیز یک واقعیت انکارناپذیر است.

هشدار مدیرعامل آبفای استان اصفهان:

۵۶ شهر و ۳۰۰ روستا در اصفهان وابسته به حوضه آبریز زاینده رود است

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: استان اصفهان در حوزه آب وضعیت شکننده‌ای را پشت سر می‌گذارد و ۵۶ شهر و ۳۰۰ روستا در اصفهان وابسته به حوضه آبریز زاینده رود است.

مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان مطرح کرد:

تاثیر کیفیت آب بر گسترش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در اصفهان

مدیرکل دامپزشکی اصفهان گفت: اکثر واکسن‌ها از طریق وارد شدن در آب و به شکل نوشیدنی برای طیور مصرف می شود و کیفیت پایین آب موجب گسترش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در اصفهان شده است.

جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:

نظام اقتصادی اسلام مورد غفلت واقع شده است/ حوزه‌های علمیه به وسیله وجوهات مردمی و خیران اداره می‌شود

جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت:برخی فکر می کنند اسلام نسخه‌ای برای اقتصاد جامعه ندارد و صرفاً به برخی احکام مانند خمس، زکات، رهن و اجاره محدود می‌شود در صورتی که در اسلام نظام اقتصادی داریم ولی متأسفانه به آن عمل نمی شود.

گزارش؛

لوازم التحریر ایرانی ارزان‌تر و با کیفیت‌تر؛ چرا مردم هنوز کالای خارجی خریداری می‌کنند؟

تولید انواع لوازم التحریر در داخل کشور نسبت به سال گذشته با رشد ۱۵ درصدی روبه‌رو بوده اما سهم تولیدکنندگان ایرانی تنها ۵ درصد از کل بازار داخلی است.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات