رونالدو برای مذاکره با سپاهان به اصفهان آمد

گفته می‌شود یک هافبک برزیلی برای مذاکره با مسئولان باشگاه سپاهان در اصفهان حضور دارد.

موسوی‌لارگانی:

FATF باید برای همیشه از دستور کار مجلس ‌خارج شود

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به مخالفت صریح رهبر انقلاب و مخالف شورای نگهبان درباره موضوع لوایح مربوط به FATF گفت: بررسی ۴ لایحه مربوط به FATF باید برای همیشه از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شود.

خورشید و انرژی که هدر می‌رود

ساعت حدود سه بعدازظهر را نشان می‌داد، برای رسیدن به محل کارش عجله داشت و وقتی به چهار راه رسید، چراغ قرمز بود. مجبور شد توقف کند؛ گرما و از همه بدتر انتظار داشت کلافه‌اش می‌کرد. نگاهش به ثانیه شمار افتاد که به ده رسید، پایش را به آرامی روی کلاچ فشار داد تا آماده حرکت شود. شروع به شمردن کرد؛ ده، نه، هشت، هفت، شش،…شش و ناگهان همه چیز از کار افتاد؛ چراغ سبز نشد و گویا برق قطع شده بود.

رئیس شورای شهر سجزی:

مضرات احداث پسماند ویژه در بخش کوهپایه، دامان شهر اصفهان را می گیرد

رئیس شورای شهر سجزی گفت: جانمایی این پسماند ویژه در بدترین نقطه ممکن و در مسیر قنات‌ها است و زیان احداث ان شهر سجزی و روستاهای اطراف ان‌را در مرحله اول در بر می‌گیرد.

رییس انجمن اوتیسم کاشان:

رسانه‌ها صدای کودکان اوتیسم باشند

رییس انجمن اوتیسم کاشان گفت: با توجه به افزایش آمار کودکان اوتیسم، رسانه ها باید صدای این گروه از معلولان باشند و جامعه را برای پیشگیری از این بیماری و کمک به مبتلایان آن آگاه کنند.

رییس کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

آغاز به کار رسمی مرکز توسعه سرمایه انسانی اتاق بازرگانی اصفهان

رییس کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی از آغاز به کار رسمی مرکز توسعه سرمایه انسانی اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد.

رئیس خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان خبر داد:

برگزاری کلاس‌های آموزشی یک روزه کاریکاتور در اصفهان

رئیس خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان گفت: علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزش کاریکاتور در خانه هنرمندان، در حال برنامه‌ریزی برای کلاس‌های یک روزه با حضور اساتید مطرح کاریکاتور هستیم.

رئیس مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی اصفهان:

مصرف زیاد چای و نوشابه دو عامل موثر در بروز سنگ کلیه است

رئیس مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طبق پژوهش‌های علمی در مرکز تحقیقات بیماری های کلیوی، چای و نوشابه نقش بارزی در بروز سنگ کلیه دارد.

مدیرکل گمرک استان اصفهان:

اتحادیه مربوطه خواستار تسهیلات برای نقره‌کاران اصفهانی شود

مدیرکل گمرک اصفهان گفت: با توجه به اینکه بیشترین میزان تولید نقره، توسط هنرمندان اصفهانی انجام می‌شود پیشنهاد می‌کنیم اتحادیه مربوطه طی مکاتبه با نمایندگان خواستار تسهیل قوانین شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد؛

تربیت یک میلیون حافظ قرآن کریم طی چهار سال در اصفهان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در استان اصفهان ۳ هزار و ۲۰۰ نفر در حفظ مجازی قرآن شرکت و در این زمینه استان اصفهان رتبه دوم را در کشور به دست آورده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات