در مراسم تودیع امام جمعه شهر محمد‌آباد مطرح شد؛

نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است/ امام جمعه باید از جنس مردم باشد

دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: هنر خطیب این است که همه را بتواند اغنا کند، لذا سخت ترین مدیر در جامعه خطیب جمعه است.

توضیحات عضو شورای شهر درباره حواشی بیلیبوردهای تبلیغاتی فیلم بهاره افشاری

عضو شورای شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران با درخواست بهاره افشاری درخصوص واگذاری ۲۰ بیلبورد برای تبلیغات مستند سردار آزمون مخالفت کرده است و در صورتی که این سازمان با این درخواست موافقت می‌کرد شورا به این موضوع ورود می‌کرد.

قوه‌قضائیه:

انتشار احکام قطعی بالای ۱۰۰ میلیون تومان الزامی است

اداره کل حقوقی و تدوین مقررات قوه‌قضائیه در نظریه‌ای مشورتی اعلام کرده است: انتشار احکام قطعی در جرائم مذکور در تبصره ذیل ماده ۳۶ قانون مجازات در صورتی که یک میلیارد ریال یا بیشتر باشد در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار یا رسانه ملی الزامی است.

امام جمعه شهر نصرآباد:

بی عرضگی برخی مسئولان بیش از تحریم باعث به وجود آمدن مشکلات می شود

امام جمعه شهر نصرآباد گفت: تحریم در ایجاد مشکلات اثر دارد اما بیستر مشکلات به وجود امده به خاطر بی عرضگی برخی مسئولان است و حتی گرای برخی تحریم‌ها توسط خائنین داخلی داده می‌شود.

امام جمعه شهر کوهپایه:

دشمن به دنبال شکاف انداختن بین مردم و مسئولان است

امام جمعه کوهپایه گفت: دشمن از یک سو میخواهند مردم را از نظام و جمهوری اسلامی ناامید کنند و از سویی دیگر میخواهند بین مردم و مسوولان فاصله و شکاف بیاندازند.

امام جمعه شهر ورزنه:

وعده مسئولان به کشاورزان شرق اصفهانی هنوز محقق نشده است!

امام جمعه شهر ورزنه گفت: بعضی از آقایان وقتی تجمع کشاورزان را می بینند وعده ذخیره آب برای کشت پاییز و همچنین وعده ۴۵۰میلیارد حق نکشت می دهند و وقتی این تجمعات آرام می شود دیگر یادشان می رود که چه وعده هایی داده اند

امام جمعه شهر اژیه:

نشر فرهنگ بی حجابی و بی حیایی مهمترین هدف دشمنان برای ملت های مسلمان است/ لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی در جنگ اقتصادی

امام جمعه شهر اژیه گفت: نشر فرهنگ بی حجابی و بی حیایی مهمترین هدف دشمنان جهت مبارزه با اسلام و از بین بردن پیوندهای خانوادگی و رواج فرهنگ بی بند و باری است.

آخرین اخبار

تبلیغات