خاطره رئیس جمهور از شب هایی که نخوابید؛

روحانی: بیایید حرکتی بزرگ در تولید ایجاد کنیم/ باید صرفه‌جویی را از دولت شروع کنیم

رئیس‌جمهور تأکید کرد باید به دنیا نشان دهیم سختی و مشکلات را تحمل می‌کنیم اما استقلال و آزادی و اسلامیت نظام را معامله نمی‌کنیم.

معاون بهره‌برداری آبفای استان اصفهان:

ذخیره زیاد آب در تانکرهای خانگی کیفیت را کاهش می‌دهد/ دستگاه تصفیه املاح مفید آب را می‌گیرد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: حجم مخزن مورد نیاز ذخیره‌سازی آبی هر مشترک در منزل نباید بیش از ۱۲ ساعت بیشتر باشد چراکه کیفیت آب تغییر پیدا می‌کند و باعث استفاده بی‌رویه آب می‌شود.

رهبر انقلاب در دیدار رئیس و مسؤولان قوه قضائیه:

دستگاه قضا با مختل‌کنندگان امنیت اقتصادی برخورد کند/ تحول باید سریع و با شتاب مناسب باشد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اگر دستگاه قضا در ادای وظایف خود به‌ خوبی عمل کند، مردم از حاکمیت خرسند و راضی خواهند بود و اگر وظایف، ناقص و بد انجام شود، مردم از حاکمیت ناخرسند خواهند شد.

خواهر شهید بهشتی:

میدان دادن به جوانان از شاخصه‌های شهید بهشتی است/ کار برای رضای خدا سرلوحه کار این شهید بزرگوار بود

خواهر شهید بهشتی میدان دادن به جوانان از شاخصه های شهید بهشتی در دوران حیاتش بود و این خواسته ما از مسئولان است، گفت: شهید بهشتی معتقد بود جوانان را با ورود به عرصه های کاری و تصمیم سازی باید تربیت کرد.

خاطره ای از یک استاد زبان آلمانی؛

فلسفه چند همسری در اسلام زن آلمانی را مسلمان کرد

یک روز خانم موسورا بی مقدمه از من در مورد اسلام پرسید و گفت مطالعاتی در این زمینه داشته و می خواهد نظر من را بداند، آن موقع آمادگی صحبت در این زمینه را نداشتم فقط چون در دوران دبیرستان شاگرد استاد محمد تقی شریعتی (پدر دکتر شریعتی ) بودم یک پیش زمینه فکری نسبت به این موضوع با مطالعات کتب دکتر شریعتی داشتم.

نقش شهید بهشتی در تثبیت سپاه؛

خواهر شهید بهشتی: برادرم بر جوان‌گرایی تأکید داشت/ شهید بهشتی از دبیرستان با جوانان کار می‌کرد

خواهر شهید بهشتی با بیان این که برادرم بر جوان‌گرایی تأکید داشت، گفت: وصیت شهید بود که اگر نسل جوان ساخته شود کشور ساخته می‌شود، شهید بهشتی از دبیرستان روی جوان‌ها کار کرد و نیروهای زیادی برای انقلاب تربیت کرد.

آخرین اخبار

تبلیغات