با مخترعین ایرانی؛

ربات‌هایی که فرزندان شما را به مسابقات جهانی می‌برند

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به طراحی ربات‌هایی شده است که فرزندان شما را با مسابقات جهانی در حوزه رباتیک آشنا می‌کنند.

همه چیز درباره نارسایی قلبی/ چرا قلب به باتری نیاز پیدا می‌کند؟

دبیر علمی بیستمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق ایران با اشاره به نقش عارضه پرفشاری خون در ابتلا به نارسایی قلبی گفت: از هر ۱۰۰ نفر ایرانی ۲ نفر به نارسایی قلبی مبتلا می‌شوند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

تحریم ها می تواند فرصتی برای رهایی از اقتصاد نفتی باشد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:تحریم های نفتی فرصتی است تا بتوانیم از اقتصاد نفتی کشور رهایی بخشیم.

/رساله/

تأثیر روش‌های زیست‌سنجی در مصرف علف‌کش‌ها

نتایج یک آزمایش زیست‌سنجی و HPLC نشان می‌دهد نیمه‌عمر علفکش سولفوسولفورون در خاک چهار منطقه آزمایشی از ۱۷ تا ۲۴ روز در هر دو سال متغیر است.

دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان

شاه‌کلید حل مشکلات اقتصادی کشور یکپارچه‌سازی قوانین داخلی است

دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان گفت: اینکه هر دستگاهی برای تولیدکنندگان داخلی پیچ و خم‌های زیادی به وجود می‌آورد قابل قبول نیست. دستگاه‌ها باید در جذب سرمایه‌گذار در تلاش باشند، اما با این شرایط سرمایه‌گذار در لای چرخ دنده دستگاه‌ها له می‌شود.

نمایشگاه‌دار خودرو مطرح کرد:

عرضه نکردن خودرو، دلیل حباب قیمتی

یک نمایشگاه‌دار خودرو با اشاره به اینکه دلیل اصلی گرانی خودرو عرضه نکردن محصولات کارخانجات است گفت: همین موضوع باعث شده تا حباب قیمتی در جامعه حکم‌فرما شود.

حاشیه های خانه یک وزنه بردار

کلیدی که هر گوشه اش را یکی گرفته بود!

سهراب مرادی وزنه‌برداری لنجانی که توانست در المپیک ریوو ۲۰۱۶ مدال طلا را برای ایران و اصفهان به ارمغان آورد هنوز در کش و قوس گرفتن آپارتمانی است که به گفته خودش تنها کلیدش را دارد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان تاکید کرد:

لزوم کاهش مصرف آب در پالایشگاه

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: هزینه تأمین آب پالایشگاه به ازای هر مترمکعب هزارتومان است، اما در برهه‌هایی از سال‌های اخیر هزینه تأمین آب به هر مترمکعب ۹ هزار تومان نیز رسید، بنابراین لازم است با استفاده از تجهیزات هیبریدی استفاده از آب را کاهش دهیم.

مدیر کل تعاون اصفهان اعلام کرد

وضعیت حاد اشتغال در استان اصفهان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان مشکل اشتغال استان را حاد دانست و گفت: نرخ بیکاری در فارغ‌التحصیلان خانم‌ ۳۰ درصد و در فارغ‌التحصیلان آقا ۲۰ درصد افزایش داشته است.

موفقیت بانوی اصفهانی در کسب رتبه برتر جشنواره گوهرشاد

جشنواره جایزه جهانی گوهر شاد در ۲۷تیر ماه سال جاری با حضور بیش از هزار نفر در شهر مشهد برگزار و لیلا لندی اصفهانی به عنوان رتبه برتر در موضوع کار آفرینی و شبکه سازی بانوان اصفهان انتخاب شد.

آخرین اخبار

تبلیغات