سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس:

دشمن با تنظیم قراردادهای مختلف به دنبال ضربه زدن به پیکره نظام است/ سیاست ستیز آمریکایی و سازش اروپایی از لاوی صهیونیسم نشات می گیرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: سیاست ستیز آمریکایی شامل تحریم ها و عدم تعهد به برجام بود و سیاست سازش اروپا نیز به نفع کشور ما نیست و آنچه که همه باید بدانند این است که این سیاست ستیز و سازش از لاوی صهیونیسم نشات می گیرد.

حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر:

قیمت آب برداشتی صنایع از زاینده رود، باید به میزان واقعی محاسبه شود/ کشاورزان اکثر مناطق استان از دریافت خسارت محروم مانده اند

حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه گفت: مسئولان ذیربط دست بجنبانند زیرا عده ای بر اثر نداری به نان شبشان محتاج شده اند و باید فکری به حالشان کرد و شاهد هستیم که کشاورزان زکات بده امروز به وضعی دچارند که زکات بگیر شده اند.

نمایندگان اصفهان در صحن علنی مجلس:

ضرورت تشکیل دبیرخانه اقتصاد مقاومتی در وزارت اقتصاد/ سه قوه دایر اما بایر؛ گفتار درمانی بر کشور حاکم شده است

دو نماینده اصفهان در نشست علنی امروز خانه ملت در جریان بررسی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد اجرای قانون اقتصاد مقاومتی از کم کاری سه قوه در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گلایه کردند.

فرماندار شهرستان اصفهان:

بحث کمبود آب شرب، اشتغال و راه‌ها از اولویت‌های شهرستان است

فرماندار اصفهان در نشست با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان اصفهان گفت: بحث کمبود آب شرب، اشتغال و راه ها، از جمله اولویت های شهرستان است.

کاهش وزن به صورت یک شبه اتفاق نمی افتد؛

۱۰ علت کم نشدن وزن با وجود رژیم و ورزش

فکر می کنید برای کاهش وزن خود باید سه وعده غذایی را در روز مصرف کنید؟ همیشه هم چنین نیست.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد؛

برگزاری سومین جشنواره «چادرهای آسمانی» در استان اصفهان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: یکی از مواردی که در حوزه حجاب از سوی نیروی انتظامی دنبال می شود؛ همکاری و تعامل با سایر دستگاه ها و همچنین سازمان های مردم نهاد در این حوزه بوده است و از همین رو جشنواره ای با نام «چادرهای آسمانی» از سوی نیروی انتظامی در اصفهان برگزار خواهد شد.

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان

چطور آبلیمو‌های تقلبی را تشخیص بدهیم؟

تبلیغات کاذب برای عرضه آبلیمو‌های سنتی در وهله اول چهره صنعت غذا را در نظر مصرف‌کنندگان مخدوش می‌سازد. بسیاری از مردم هم که تحت تاثیر این تبلیغات قرار می‌گیرند ترجیح می‌دهند به جای استفاده از محصولات استاندارد این محصولات بی‌نام و نشان را استفاده کنند.

گردآورنده کتاب خبر داد؛

انتشار کتاب زندگی شهید حججی در اصفهان

کتاب زندگینامه شهید مدافع حرم «محسن حججی» با عنوان «سرباز سربلند» منتشر شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان:

مردم فطریه خود را در صندوق های مجوزدار بریزند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان گفت: مردم باید دقت کنند که فطریه های خود را در صندوق هایی که از کمیته امداد استان اصفهان مجوز دریافت کرده اند، بریزند.

رییس مرکز ادیب اصفهان؛

چگونگی مشاهده هلال ماه / آمادگی مرکز نجوم ادیب برای رویت هلال ماه شوال

رییس مرکز ادیب اصفهان گفت:ازجمله مهم ترین فعالیت های نجومی، تعیین زمان دقیق مناسبات مذهبی است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات