فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع):

روز قدس اعلام همبستگی دنیای اسلام در برابر استکبار جهانی است

سرهنگ عجمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع) گفت: رسالت دینی ما ایجاب می کند که از مردم فلسطین، یمن، عراق، سوریه و دیگر مظلومان مسلمان جهان دفاع کنیم و شاهد هستیم که یک اجماع جهانی برای نابودی اسرائیل در حال شکل گیری است.

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهشتی کوهپایه:

حضور مردم در روز قدس، پیام عزت و تسلیم ناپذیری در برابر دنیای سست و شکننده کفر و استکبار است

رجبی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی بخش کوهپایه گفت: پیام روز قدس، مقاومت و اتحاد ملت بزرگ ایران در رسیدن به خواسته های به حق خود و پیام عزت و تسلیم ناپذیری در برابر دنیای سست و شکننده کفر و استکبار است.

پیام مسئولان جرقویه علیا در آستانه روز جهانی قدس؛

روز قدس روز بیداری و تقویت روحیه استکبار ستیزی در بین مسلمانان جهان است

بهزادفر بخشدار جرقویه علیا گفت: روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تبلور وعده الهی است که حکومت و کاخ ظلم خداگریزان را که از تارعنکبوت لرزان تر است ناپایدار می کند.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان:

هدف اسرائیل نابودی اسلام است/ بصیرت مردم؛ صحنه باشکوه راهپیمایی روز قدس را رقم می زند

سردار شیروانیان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: صهیونیسم به عنوان حامی اصلی تروریسم، با شکست داعش در سوریه، ضربه سنگینی خورد و در این خصوص حضور مردم در راهپیمایی روز قدس می تواند، اسرائیل را نابود کند.

فولادگر:

تحریم‌ها بمانند هیچ تعهدی به برجام نداریم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه برجام بسته به رفتار کشورهای حاضر در توافق دارد، چنانچه در فرصت محدود آینده مشخص شد که قرار نیست تحریم‌ها لغو شود، هیچ تعهدی به برجام نخواهیم داشت.

نگرانی مردم اصفهان از جیره‌بندی آب؛

سد خالی و پُز عالی/ تشنگی اصفهان در کویر بی‌تدبیری‌ها

اعلام کردن این موضوع که سناریویی برای جیره‌بندی آب در اصفهان در دستور کار شرکت آب و فاضلاب نیست، حکایت از جیب خالی و پُز عالی دارد و به عبارت دیگر با وجود خالی بودن سد زایند‌رود، مسؤولان وضعیت آب شرب اصفهان را بی‌نیاز از جیره‌بندی می‌دانند.

چند قدم برای مدیریت زندگی در فضای مجازی؛

اعتیاد به فضاى مجازى را چگونه ترک کنیم؟

بسیاری از افراد همه وقت خود را در فضای مجازی سپری می کنند اما با برخی راهکارها می توان استفاده از فضای مجازی را مدیریت کرد.

عضو شورای مرکزی خانه کشاورز؛

طرح بخشودگی جرایم وام کشاورزان به کجا رسید؟

یک مقام مسئول گفت: براساس ابلاغ دیوان عدالت اداری،جرایم تسهیلات کشاورزان تا سقف صد میلیون تومان بدون محدودیت تعداد فقره وام ها مورد بخشودگی قرار می گیرد.

سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس مطرح کرد؛

تلاش برخی برای کمرنگ کردن شکوه راهپیمایی روز قدس/ عمق استراتژی امنیت ما حضور در مرزهای اسرائیل است

حجت الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: به دلیل رشد بیداری ملت های مسلمان در سراسر جهان و به ویژه مرزهای فلسطین، شاهد انتفاضه موشکی در مقابل اسرائیل جنایتکار هستیم.

رئیس شورای عالی استان‌ها

میزان مصرف آب در ایران، دو و نیم برابر میانگین جهانی/ بحران آب در راه است

الویری گفت: میزان متوسط مصرف آب در ایران دو و نیم برابر میانگین جهانی است، با این توصیف به سمت بحران جدی آب پیش می‌رویم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات