امام جمعه ورزنه:

اعتمادی به آمریکا و اروپایی که حلقه به گوش آمریکاست نیست/ استاندار به کشاورزان گزارش دهد

امام جمعه ورزنه گفت: در سال گذشته استاندار اصفهان قول تامین ۴۵۰میلیار تومان و پرداخت به کشاورزان بعنوان حق نکشت را دادند که دوماه از سال ۹۷ گذشت و از ایشان می خواهیم گزارشی از پیگیری های خود در این خصوص و همچنین تسویه پساب جهت کشت گلخانه برای شرق اصفهان را به کشاورزان ارائه دهند.

یک روانشناس بالینی گفت:

برای ازدواج هرگز سراغ این افراد نروید!

یک روانشناس بالینی گفت: افراد عشق نما، فقط تظاهر می‌کنند که لبریز از عشق و عاطفه اند و به دروغ احساس خوشایندی از خود نشان می‌دهند.

نماینده کامیون داران شهر ورزنه:

پایین بودن کرایه حمل و نقل نسبت به افزایش تورم و قیمت لوازم یدکی، فشار سنگینی بر کامیون داران وارد کرده است/ اجازه سوء استفاده و تخریب را به کسی نمی دهیم

اصغری نماینده کامیون داران شهر ورزنه گفت: کامیونداران به افزایش قیمت لوازم یدکی، لاستیک، حق بیمه رانندگان در سال های اخیر و پایین بودن نرخ کرایه نسبت به افزایش تورم گله مند هستند و از مسئولان می خواهند نسبت به این موارد چاره اندیشی کنند.

با رعایت 6 اصل مهم؛

راز طول عمر و سلامتی ژاپنی ها در چیست؟

در اینجا ۶ اصل بزرگی که ژاپنی ها به کودکانشان یاد می دهند تا طول عمر بیشتر و سالم تری را تجربه کنند، بیشتر معرفی شده است

نائب‌رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه

اسکناس به‌زودی حذف می‌شود؟

در آینده‌ای دور اسکناس حذف خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل‌وانتقال‌ها به‌کار خواهد آمد.

امام جمعه شهر اژیه:

گشایش اقتصاد کشور با جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی محقق می شود

حجت الاسلام حجتی فرد امام جمعه شهر اژیه گفت: دیروز رفع تحریم ها به عنوان وعده از طرف امریکایی مطرح شد ولی باید به این نکته واقف باشیم که گشایش اقتصاد کشور جز با جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود.

با چندین راهکار ساده

چگونه مصرف شارژ گوشی تلفن همراه را کاهش دهیم؟

مدیریت مصرف شارژ گوشی تلفن همراه یکی از دغدغه های صاحبان این وسایل به حساب می آید که برای جلوگیری از خاموشی با استفاده از چندین راهکار ساده می‌توان بر این مسئله فائق آمد.

بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

دیدار مسئولان با خانواده شهید محمد فصیحی در جرقویه علیا/ تصاویر

بمناسبت سوم خرداد پرسنل حوزه مقاومت بسیج ۵ امام محمد باقر(ع) بهمراه بخشدار جرقویه علیا از خانواده شهید محمد فصیحی در روستای دستجرد دیدار کردند.

رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان

مردم نگران نباشند/ مشکلی در تامین سوخت جایگاه های اصفهان وجود ندارد

رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: مشکلی در تامین بنزین و گازوئیل جایگاه های سوخت این استان وجود ندارد و دراین خصوص مردم نگران نباشند.

عارضه ای شایع در ایرانی ها

مراقب «فشار خون بالا» باشید

مصرف زیاد نمک مهم ترین عامل فشارخون بالاست، این در حالی است که سرانه مصرف نمک در کشورمان ۲ برابر میانگین جهانی است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات