رییس پلیس فتای استان اصفهان

میانگین جرایم رایانه‌ای اصفهان بیش‌از سایر استان ها است

رییس پلیس فتای استان اصفهان گفت: میانگین جرایم رایانه ای در سال ۹۶ در کل کشور ۴۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته که این رقم در استان اصفهان ۶۲ درصد بوده است، یعنی ۱۷ درصد میانگین جرایم رایانه استان اصفهان نسبت به جرایم سایر استان ها بیش‌تر است.

هرم دیپلماسی شهری برای عبور از بحران آب

نوروزی: هدر دادن آب در شرایط فعلی، تخلف نیست بلکه خیانت است

بحران آب، شوخی نیست اما مردم و برخی مسئولان هنوز آن را جدی نگرفته اند. این دغدغه، شهردار اصفهان و مدیران شهری را گرد هم آورد تا در این زمینه چاره اندیشی کنند؛ ستاد بحران خشکسالی به منظور بررسی راهکارهای عبور از بحران کم آبی با حضور شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری و استانی تشکیل شد.

امروز انجام شد؛

دیدار معاون درمان وزیر بهداشت با مادران شهدای شهر ورزنه/ تصاویر

معاون درمان وزیر بهداشت امروز در سفر به ورزنه با خانواده شهدای این شهر و دو مادر شهید دیدار و پیگیر مشکلات درمان مادر شهیدان عبدالهی ورزنه شد.

رئیس انجمن آموزش عالی ایران

بیکاری فارغ‌التحصیلان؛ معضل اصلی جامعه

ابراهیم صالحی عمران گفت: سالانه حدود یک میلیون فارغ‌التحصیل دانشگاهی داریم در حالی میزان فرصت‌های شغلی ارائه شده بسیار کمتر از این میزان است.

معاون درمان وزیر بهداشت در شهر ورزنه:

۵ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام بیمارستان ۳۲ تخت خوابه شهر ورزنه/ افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشتی اولویت ویژه در شرق اصفهان است

دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت گفت: مطالبات پیمانکار به روز است و جهت بهره برداری از این بیمارستان بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم که تا پایان سال به بهره برداری برسد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت مطرح کرد

عدم تغییر در نحوه اعزام زائران عتبات عالیات

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان این مطالب که شرکت های مرکزی استان ها و مجریان خدمات جهت اعزام به عتبات

نتایج کوچ از تلگرام؛

۲۷ درصد بازدیدها در تلگرام کاهش یافت/ ۷ پیام رسان بومی تایید شدند

دبیر شورای عالی فضای مجازی از کاهش ۲۷ درصدی بازدیدها و ۱۷ درصدی تولید مطالب در تلگرام طی مدت اخیر خبر داد و گفت: ۷ پیام رسان بومی مورد تایید مرکز ملی فضای مجازی است.

روند رو به رشد آمار طلاق

چالش کوتاه شدن عمر زندگی مشترک/کابوس سونامی جدایی در کشور

همه ساله سازمان ثبت احوال با انتشار آماری از وضعیت ازدواج و طلاق در کشور، این هشدار را گوشزد می کند که سایه «سونامی» طلاق هر سال پر رنگ تر می شود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

درپی الزام رفع انحصار تلگرام

پاسخ به ۱۰ شبهه درباره کوچ از «تلگرام» به داخل

در خصوص دستور جدید آقای رئیس جمهور برای رفع انحصار از تلگرام و کوچ از این شبکه اجتماعی خارجی به شبکه های داخلی، شبهاتی در فضای مجازی مطرح شد که به ۱۰ شبهه اصلی پاسخ می دهیم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات