شهردار شهر هرند:

نشاط اجتماعی را به جوانان شرق اصفهان هدیه دهیم/ هرند میزبان برنامه موج جوانی

شهبازی شهردار هرند گفت: جایگاه و ضرورت شادی و نشاط سالم میان جوانان باید در راس برنامه های شهری قرار گیرد زیرا مشکلات نباید موجب یاس در بین جوانان شود.

اصفهانی‌های لیگ برای یکدیگر می‌جنگند

یک چشم اشک و یک چشم خنده فوتبال اصفهان/ پایان شیک لیگ با شکست استقلال

فوتبال‌دوستان اصفهانی چشم انتظار هستند تا جمعه ۷ اردیبهشت هم از راه برسد و با یک چشم گریان از بابت نتایج سپاهان و با یک چشم خندان بابت نتایج ذوب‌آهن پرونده این فصل را به پایان برسانند.

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران:

برخورد با مشترکان پرمصرف ، راه عبور از کم آبی است

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تسریع در اجرای پروژه‌ها و اجرای برنامه‌های مقابله با مشترکان پرمصرف می‌تواند راهی برای گذر از چالش‌های فعلی حوزه آب باشد.

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی اصفهان

ارتباط فیلترینگ تلگرام با خشکی زاینده‌رود

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی اصفهان گفت: با وجود عملی نشدن وعده روحانی مبنی بر جاری شدن آب رودخانه زاینده‌رود، بسیار عجیب است که برای جلوگیری از فیلترینگ تلگرام این همه اصرار وجود دارد.

به مناسبت هفته سلامت

پشت پرده کودکی لاکچری باز‌ها

کارشناسان معتقدند برخی افراد برند می‌خرند تا دیگران بگویند چقدر به خود توجه دارند، در واقع این افراد برای جلب توجه دست به هر کاری می‌زنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق اصفهان:

اصفهان با کمبود تولید برق مواجه است

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: اصفهان به علت بحران آب با کمبود تولید برق نیز مواجه است.

به گفته سخنگوی دولت؛

۲۴ میلیون نفر یارانه بگیر در لیست انتظار حذف یارانه/ وزرات تعاون اطلاعات کامل افراد را در اختیار ندارد

اولین یارانه سال ۹۷ در حالی به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که به گفته نوبخت سخنگوی دولت ۲۴ میلیون نفر از دهک‌های پردرآمد جامعه از ۷۷ میلیون نفری که در ماه یارانه دریافت می‌کنند باید از لیست حذف شوند تا دولت با کسری بودجه مواجه نشود.

فرمانده لشکر عاشورای تبریز

زندگی متفاوت شهید باکری به روایت همسرش+عکس

نماز خواند و شام خورد. گفت باید بروم. آرام بود و حرف نمی‌زد، در فکر بود، رفتارش مثل همیشه نبود، با تأمل و طمأنینه آماده می‌شد. طبق معمول خداحافظی کرد و پیشانی مرا بوسید. آیت‌الکرسی و چهار قل را خواندم و پشت سرش فوت کردم.

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفا کشور:

۶ شهر بزرگ کشور در وضعیت قرمز تنش آبی

معاون نظارت بر بهره‌برداری آبفا با تأکید براینکه ۳۳۴ شهر در معرض تنش آبی هستند، گفت: اصفهان، بندرعباس، بوشهر، شیراز، کرمان و مشهد با جمعیتی بالغ بر ۱۰ میلیون نفر در وضعیت قرمز از لحاظ همخوانی نداشتن مصرف با تأمین آب قرار دارند.

گزارشی تکان‎دهنده از «مخاطرات تلگرام»؛

هزاران قاتل، تروریست، کلاهبردار و کودک‌آزار در تلگرام فعالند

مرکز ملی فضای مجازی با بیان این‌که تلگرام به منشور حقوق شهروندی مردم ایران تعهدی ندارد، هشدار داد در شرایط کنونی، هزاران قاتل و تروریست و کلاهبردار و شیاد و سارق و متجاوز و کودک‌آزار از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند ولی از تعقیب در امان هستند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات