امام جمعه شهر ورزنه:

دولت در مسدود کردن پیام رسان خارجی اقدام جدی انجام دهد

حجت الاسلام شامحمدی امام جمعه شهر ورزنه گفت: باید از دولت بخاطر فعالیت در پیام رسان های داخلی تشکر کرد و این قدم اول است و باید در مسدود کردن پیام رسان های خارجی اقدام جدی داشته باشند.

محققان هشدار می دهند؛

میوه خوشمزه ای که سرطان زا ، نابارو و چاق کننده است

می دانید برخی از میوه ها و سبزیجات به دلیل عبور از پروسه خاص رشد می توانند یک میوه سرطان زا ، چاق کننده و علت ناباروری در زنان و مردان باشند ؟ می دانید تمیز ترین و آلوده ترین میوه ها کدامند؟

طبق یک گزارش میدانی

فنر قیمت مسکن رها شد/ بازار در دست دلالان

با شروع سال جاری فنر قمیت مسکن کشیده شده تا جایی که شاهد رشد قیمت‌ها تا سقف ۲۰ درصد در برخی ازمناطق هستیم که به گفته کارشناس علت اصلی این امر وجود دلالان و سودجویان برای رساندن رشد قیمت مسکن به سایر بازارهاست که همه این عوامل موجب ایجاد حباب و رکود مجدد در بازار خواهد شد.

امام جمعه شهر اژیه:

ایجاد نابسمانی در بازار ارز برابر با فشار مضاعف به تولید کنندگان داخلی است

حجت الاسلام حجتی فرد امام جمعه شهر اژیه گفت: ایجاد نابسمانی در بازار ارز و دلار برابر با فشار مضاعف به تولید کنندگان و از بین رفتن اقتصاد کشور است.

رنامه تلویزیونی ثریا بررسی کرد

آشنایی با پشت صحنه پیام رسان‌های داخلی/ نیاز پیام رسان‌ها به فضای ابری

با گرم شدن موضوع پیام رسان های داخلی بحث بر سر چگونگی کارکرد انها مطرح می شود که در برنامه امشب به جزییات عملکرد برخی از پیام رسان ها پرداخته می شود.

مدیر هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر

برگزاری دوره مهارتی اپراتورهای پاسخگوی اضطراری در استان اصفهان

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت: دوره آموزشی-مهارتی اپراتورهای مراکز پاسخگویی اضطراری با حضور ۱۱۰ نفر از اپراتورهای کل کشور از شنبه تا پنج‌شنبه در حال برگزاری است.

بحران آب در ایران

آبراهه‌های چندصدساله تشنه باران؛ قنات‌هایی که به خشکی قانع شدند

بحران آب در ایران و کاهش محسوس میزان بارندگی طی سال‌های اخیر قنات‌ها یا همان آبراهه‌هایی که زندگی‌بخش مناطق خشک و بیابانی ایران بوده‌اند را به کانال‌هایی خشک و بدون کاربرد تبدیل کرده است.

پیام حجت‌الاسلام سعیدی به مناسبت روز پاسدار:

فتنه‌انگیزی‌ها نتوانسته مانع انجام تکالیف و رسالت پاسداری شود

رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی به مناسبت فرارسیدن سوم شعبان ،میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار این مناسبت فرخنده را به آحاد سبزپوشان حریم ولایت تبریک گفت.

آخرین اخبار

تبلیغات