تلاش طلافروش نتیجه داد؛

انگشتری دردسرساز در انگشت دختر ۱۰ ساله کوهپایه ای+ تصویر

انگشتری تنگ که موجب آزار و اذیت در انگشت دست یک دختر شده بود با تلاش طلافروشی رهاسازی شد.

ازخودگذشتن به رسم سربازان امام؛

ضدگلوله‌ای به نام «هاشم» + عکس

به علت بی‌احتیاطی و ناشی بودن یک نیروی بسیجی در استفاده از نارنجک، هاشم به موقع خود را می‌رساند و با درآغوش گرفتن نارنجک به شدت مجروح می‌شود. بر اثر این حادثه دست راست هاشم کلهر از مچ قطع می‌شود.

زنگ خطر کاهش منابع آبی به صدا درآمد؛

سوء مدیریت‌، بحران خشکسالی در شرق اصفهان را تشدید کرد/ احیای آب انبار دستاورد مقابله با روزهای بی باران

اگر روند بهره برداری از آب‌ها بویژه آب‌های زیر زمینی با همین سرعت ادامه پیدا کند قطعا بزودی پایانی تلخ در حوزه آبی حتی آب شرب در انتظار شهرهای شرق اصفهان خواهد بود.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان خبر داد:

بهره‌مندی۳۰۰ هزار زائر از برنامه‌های نوروزی آستان قدس رضوی در استان اصفهان

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان از بهره‌مندی۳۰۰ هزار زائراز برنامه‌های نوروزی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در این استان خبر داد.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان:

عرضه کالاهای خارجی در بازارهای کوثر اصفهان ممنوع شد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بر اساس تصمیم شورای اسلامی شهر اصفهان مقرر شد تا بازارهای روز کوثر که شهرداری متولی آن‌هاست نیز تنها اجناس داخلی عرضه کرده و از عرضه اجناس خارجی خودداری کنند تا بیشتر روی عرضه تولیدات داخلی تمرکز صورت گیرد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان

توصیه‌های آیت‌الله مظاهری برای ‌حفاظت از میراث فرهنگی

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: امروز جهانیان اصفهان را به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی می‌شناسند، بنابراین همگی باید تلاش کنیم تا میراث فرهنگی اصفهان را آن گونه که هست حفاظت کرده و به واسطه آن به توسعه گردشگری بپردازیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان

تبادل نظر مسئولان هلال احمر اصفهان با فرماندار آران و بیدگل برای جستجوی گمشده کویر مرنجاب

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: برای جستجوی جوان گمشده در کویر مرنجاب، جلسه هماهنگی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان، مدیرعامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حوزه امداد و نجات استان برگزار شد.

بخشدار جرقویه علیا:

حمایت و خرید کالای ایرانی باید به عنوان یک وظیفه مطرح شود

بهزادفر بخشدار جرقویه علیا گفت: افزایش کیفیت کالای ایرانی و به دنبال آن حمایت از آن توسط مسئولان و مردم می تواند، زمینه رقابت این کالا را در بازار جهانی به وجود آورد.

متخصصان تغذیه عنوان کرده اند؛

مصرف این ۱۳ خوراکی را متوقف کنید!

حذف یکباره‌ی مواد غذایی که هر روز مصرف می‌شود کار سختی است؛ اما اگر کم کم تغییرات سالمی را در برنامه‌ی غذایی‌مان ایجاد کنیم تغییرات برایمان راحت‌تر می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی

اثرات مثبت و منفی بارورسازی ابرها در کشور

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تاثیرگذاری بارورسازی ابرها در کشور گفت: اگر این مهم با کارشناسی و دقت صورت گیرد به تولید ثروت برای کشور می‌پردازد اما اگر غیر کارشناسی باشد موجب عدم بارشهای نرمال و حتی سیلاب در مناطق دیگر می‌شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات