نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

محصول خارجی در کیف مسئولان چکار می کند؟/ رونق صنایع دستی، بهبود حال و روز جوانان است

کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: پیشنهاد میکنم، از کیف کسانی که کارت پاویون دارند بازرسی شود و در صورتی که محصولات خارجی در کیف آنها باشد آن محصول خارجی را خارج کنند.

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی

دستور روحانی برای خروج کشور از انحصار تلگرام/تلگرام هیچ وقت حاضر نشد با بخش خصوصی ایران کار کند

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه تلگرام راهزن است و میلیون ها نفر را بیکار می کند، گفت: با توجه به معضلات عدیده پیام رسان تلگرام، در شورای عالی فضای مجازی به این نتیجه رسیدیم که حتما باید پیام رسان بومی داشته باشیم .

یک متخصص طب سنتی عنوان کرد؛

خطری که پشت مصرف سردی‌ها پنهان شده است

یک متخصص طب سنتی گفت: مصرف غذاهای سرد مثل ماست و ترشی در افراد سرد موجب ابتلا به بیماری‌های نظیر درد استخوان‌ها یا ضعف و بی‌حالی می‌شود.

واشنگتن‌پست:

در صورت خروج ترامپ از برجام، ایران پیروز میدان خواهد بود

روزنامه واشنگتن‌پست در یادداشتی به مسئله خروج احتمالی واشنگتن از توافق هسته‌ای ایران پرداخت و آن را موجب منزوی شدن آمریکا دانست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس مطرح کرد

توان سه قوه به کمک ستاد اقتصاد مقاومتی بیاید

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در رابطه با تسهیلات تولید مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اجرایی‌تر می‌شود و بانک‌ها موظف هستند مصوبات این‌ها را عملیاتی کنند مگر این‌که هیأت حکمیت تشخیص دهد که دلایل بانک‌ها برای عدم اجرای مصوبات کافی و مستند است.

آیت‌الله مهدوی:

مسئولان با مهار تورم و جلوگیری از قاچاق از کالای ایرانی حمایت کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان با مهار تورم و کاهش قیمت کالای ایرانی، جلوگیری از واردات بی‌رویه اجناسی که مشابه داخلی دارد، تسهیل در امر صادرات و جلوگیری از قاچاق از کالای ایرانی حمایت کنند.

واکاوی بخشی از انتقادات؛

پاسخ‌های محسن تنابنده به حاشیه‌های «پایتخت۵»

اجازه بدهید اول به این نکته اشاره کنم که این ما بودیم که از «اوج» درخواست کردیم بودجه این سریال را متقبل شود. ما براساس نیازهای قصه در این فصل به دنبال سرمایه‌گذاری بودیم که بتواند تمام مخارج سریال را مرتفع کند.

معاون دادگستری اصفهان خبر داد

کاهش جرائم در نوروز ۹۷

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: نوروز امسال، کمترین آمار ورودی پرونده به سیستم قضایی به نسبت ایام نوروز سال‌های گذشته را شاهد بودیم.

مدیر کل هواشناسی استان اصفهان

کاهش ۵۸ درصدی بارندگی‌ها در استان اصفهان

میزان بارش‌های آسمانی استان اصفهان از ابتدای مهر تا ۲۰ اسفند فقط ۶ر۳۱ میلیمتر بوده که نسبت به بلند مدت مشابه ۶۸ درصد کاهش و نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۸ درصد کاهش داشته است

آخرین اخبار

تبلیغات