مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان

نخستین بانوی راننده اتوبوس آمبولانس کشور به ناوگان نوروزی پیوست

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: نخستین راننده اتوبوس آمبولانس اورژانس زن در ایران در ناوگان نوروزی سال جدید خدمت‌رسانی می‌کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان خبر داد:

ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی با اپلیکیشن مسافریار

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: به منظور ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی، اپلیکیشن مسافریار و سامانه ارتباطی ۱۱۲ ندای امداد برای مسافران قابل استفاده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

حق آبه کشاورزان در سال ۹۷ محفوظ می ماند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:با برنامه ریزی های صورت گرفته حق آبه ی کشاورزان شرق اصفهان در سال ۹۷ محفوظ می ماند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای خبرگان:

از مشکلات مردم مطلعیم اما هیچ مشکل حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری تصریح کردند: از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات مردم اطلاع داریم اما معتقدیم هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد.

جرم حاتمی کیا ساخت سینمای فرامرزی نیست!

مشکل روشنفکران با فیلم «به وقت شام» چه بود؟

این چه ذائقه ای است که اگر در سینما از انسان های گنگ و سرگردان فیلمی ساخته شود منتقدین نماها برایش کف و سوت می زنند و وقتی که قامت دلاوری بر پرده سینما نشان داده می شود، دلشان را می زند. مردم هنوز چنین ذائقه ای را پیدا نکرده اند

مدیرکل هواشناسی استان اصفهان

۹۵ درصد مردم استان اصفهان در بلندمدت درگیر خشکسالی هستند

مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه ۹۵ درصد مردم استان اصفهان در دوره بلندمدت درگیر خشکسالی هستند، گفت: حدود ۹۷ درصد استان درگیر طبقات مختلف خشکسالی بوده و تنها ۳ درصد از استان در دوره بلندمدت وضعیت نرمالی را پیش‌رو دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان

سد زاینده‌رود نیازمند ذخیره ۴۰۰ میلیون متر مکعبی آب است

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد از الان تا پایان سال آبی، با صرفه جویی‌ و مدیریت‌، ۴۰۰ میلیون متر مکعب آب پشت سد ذخیره شود که در پاییز به کشاورزان آب داده شود.

جاذبه‌های نصف‌جهان

جاری شدن زنده‌رود در مادی‌ها/پل های اصفهان چشم‌انتظار وعده هاست

نبوغ شیخ بهایی در تقسیم آب با ابتکاری به نام «مادی»، توانست عطر زنده رود را در همه جای اصفهان پراکنده کند و هم یادگاری ارزشمند که حاصل علم و ذوق بود را در نصف جهان به یادگار بگذارد.

مراسم صبحانه با کتاب، در منطقه کوهستانی جبل کوهپایه/ تصاویر

مراسم کوهنوردی فرهنگیان در منطقه کوهستانی جبل کوهپایه و زیارت امامزاده شاه ناصر برگزار شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی

عاملی سرطان‌زا که شاید به ذهنتان خطور نکند!

افکار پلید و عدم نیت خیر موجب اتخاذ سبک‌های زندگی بد و ناسالم خواهد شد که در نتیجه باعث ورود رادیکال‌های آزاد به درون جهان سلولی باعث تشکیل سلول‌های سرطانی می‌شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات