موسس و مدیر عامل موسسه فرهنگی آموزشی طاها

مدرسه تربیتی «طاها» به دنبال پرورش قلب هاست/ ثبت نام دبستان و پیش دبستانی آغاز شد

نظام آموزش و پرورش کنونی کشور بیش از آنکه به پرورش قلب ها بپردازد به فربه سازی مغزها مشغول است؛ مدرسه تربیتی طاها به دنبال پرورش قلب هاست؛ مدرسه ای که در آن مهارت های اساسی زندگی در کنار تکالیف درسی آموزش داده می شود

جاذبه‌های شاخص اصفهان را بشناسید؛

پرواز روح گردشگران از آبی گنبد فیروزه‌ای تا خیال سبز زنده‌رود

پرواز روح گردشگران از آبی گنبدهای فیروزه‌ای تا رویای سبز زاینده‌رودی که سرمه ۴۰۰ اثر تاریخی را در چشم کشیده بسیار دیدنی است در شهری که ۷۵۰۰ سال تاریخ را در دل خود نهفته دارد.

رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی مطرح کرد؛

هشدار جدی درباره استفاده از مواد محترقه دست‌ساز/ برای سوختگی‌هایی با درجه شدید نمی‌توان کار ترمیمی انجام داد

بیژنی گفت: برای قطع عضو و سوختگی‌هایی با درجه شدید نمی‌توان کار ترمیمی زیادی انجام داد و فرد تا پایان عمر با این آسیب‌ها همراه می‌شود.

شغل های پردرآمد با متقاضی کم

کمبود شغل یا بالا رفتن توقعات جوانان؛ مسئله کدام است؟

بیکاری یکی از معضلات جامعه ماست، اما آیا در این بیکاری خود جوانان نیز نقش دارند؟

مرتضوی:

محرمانه کردن اطلاعات در فضای مجازی برای مصون ماندن از آسیب لازم است

رییس پلیس فتای استان اصفهان گفت: کاربران در آلبوم های شخصی که در فضای مجازی منتشر می کنند باید قواعد محدودیت سازی را تعریف و افراد مجاز برای استفاده از این تصاویر را تعیین و قواعد محرمانه کردن اطلاعات را به طور دقیق اجرا کنند تا از آسیب های احتمالی در امان باشند.

امام جمعه شهر ورزنه:

صدای مردم شرق اصفهان به گوش مسؤولان رسید/ شایعات و دروغ‌های مجازی مشکلات را پیچیده می‌کند

امام جمعه شهر ورزنه گفت: مطالبات کشاورزان کاملاً به حق است و مسؤولان نیز درصدد حل مشکل هستند و به اندازه کافی صدای مردم به گوششان رسید و امیدواریم مشکلات این قشر زحمتکش به زودی حل شود.

مقصر سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اعلام شد؛

بی‎توجهی آسمان به محدودیت پرواز خلبان

سازمان هواپیمایی کشوری با انتشار گزارش مقدماتی سقوط هواپیمای پرواز تهران-یاسوج به انجام عمل قلب باز خلبان این پرواز و بی توجهی هواپیمایی آسمان به این محدودیت اشاره کرده است.

متخصص پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری

۱۰علت اصلی مرگ و میر ایرانیان

یک متخصص پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری با اشاره به ۱۰ علت اصلی مرگ و میر در ایران گفت: پر فشاری خون، چاقی، تحرک ناکافی، سیگار، دیابت، آلودگی هوا، کلسترول زیاد، خطرات شغلی و مصرف مواد مخدر از عمده علل مرگ و میر ایرانیان است.

درگیر یک دعوای حقوقی

نظر حقوق‌دانان درباره دعوای تپسی و اسنپ

حقوق‌دان برجسته گفت: اگر یکی از این دو شرکت با رانندگانش شرط کرده باشد که شرط استفاده از نرم‌افزار آنها این است که با هیچ شرکت مشابه دیگری همکاری نکند به نظر می‌رسد که این شرط صحیح است.

امام جمعه اصفهان

قوانین اسلامی باید در جامعه اجرا شود

امام جمعه اصفهان با بیان این که رعایت حجاب در جامعه، قانون اسلام است و این قانون باید اجرا شود، گفت: مطرح کردن موضوع «حجاب اختیاری» از سوی خواص کار غلطی است.

آخرین اخبار

تبلیغات