نماینده مردم اصفهان در مجلس:

مسئولان برای زلزله بی آبی شرق اصفهان چه کرده اند؟/ وضعیت معیشت مردم بسیار نگران کننده است

حجت الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: امروز در بین کشاورزان اصفهان نیز زلزله بی‌آبی و کم‌آبی رخ داده است و باید گفت که مسئولان برای این زلزله چه کرده اند؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

تبعیض و بی عدالتی بودجه ای برای اصفهان ادامه دارد/ حذف خط دوم انتقال آب به یزد از بودجه سال آینده

فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: رژیم حقوقی زاینده رود بر اساس مصوبات شورای عالی آب با صراحت باید انجام و جلوی برداشت های بی رویه گرفته شود.

مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان اصفهان

سرنوشت نامعلوم ۵۰ تن پسماند ویژه/گاوخونی بحران ملی است

مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان اصفهان گفت: روزانه ۵۰ تن پسماند ویژه در استان تولید می شود، که سرانجام آن ها مشخص نیست.

عضو هیئت رئیسه اتحادیه آجیل و خشکبار اصفهان

سفره‌‌های نوروز اصفهانی‌ها با طعم گرانی ۳۰ درصدی آجیل

عضو هیئت رئیسه اتحادیه آجیل و خشکبار اصفهان با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی نرخ انواع آجیل و خشکبار در بازار اصفهان، گفت: امسال با کمبود آجیل در ایام نوروز ۹۷ مواجه نیستیم.

امام خامنه‌ای:

نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن آماده‌تر از نسل‌های قبل است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اکنون با نسلی مواجه هستیم که ایمان، استعداد و شکوفایی و اقتدار او از نسل اول بیشتر است و این نسل برای عقب‌راندن دشمن از نسل‌های قبل آماده‌تر هستند.

متخصصان میراث فرهنگی:

ایده ساخت و ساز در حریم زاینده‌رود توهم است!

چشمان شهروندان اصفهان مدتهاست در انتظار است تا زاینده رودِ بی آب نصف جهان را بار دیگر پر آب ببیند، آرزویی که دور از دسترس نیست و همتی همه جانبه را می طلبد و قطعاً در این میان هیچ‌یک از دوستداران اصفهان و زنده‌رودش باور ندارند که زاینده رودِ زنده را هرگز نخواهند دید و باید امیدوار بود.

معاون شرکت آب منطقه‌ای اصفهان:

کاهش ۱۰ درصدی توزیع آب شرب اصفهان در سال ۹۷/ بارش‌ها ۶۰ درصد کاهش داشته اما جیره‌بندی نداریم

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان این که آب شرب اصفهان در سال آینده جیره‌بندی نمی‌شود، گفت: آب شرب برای سال ۹۷ در اصفهان با ۱۰ درصد کاهش نسبت به سال ۹۶ توزیع خواهد شد که ممکن است اختلالاتی در شبکه آب شرب شهر ایجاد کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس

اختصاص تسهیلات برای نصب پانل خورشیدی در شرق اصفهان

نماینده مردم اصفهان در مجلس از پیگیری‌ها برای اختصاص تسهیلات و صدور مجوز ایجاد اشتغال در شرق اصفهان در زمینه تولید انرژی خورشیدی خبر داد.

موسوی لارگانی:

دولت مطالبات گندم‌کاران را به موقع پرداخت کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت نه تنها نرخ خرید تضمینی گندم را برحسب تورم باید عادلانه اعلام کند، بلکه مطالبات گندم‌کاران را به موقع و بدون هیچ‌گونه دیرکردی پرداخت کند تا این قشر متضرر نشوند.

امگا فرایندی حیاتی برای سلامتی

نشانه های کمبود امگا ۳ کدامند؟

اسید چرب امگا ۳ جزء اساسی ساختار سلولی است که کمبودش، عوارضی مانند خستگی، خشکی پوست، مو و ناخن شکننده، عدم تمرکز، ضعف در یادگیری و … را به دنبال دارد. با ما همراه باشید تا در مورد علائم کمبود آن و منابع غذایی‌اش توضیحاتی را ارائه دهیم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات