معاون عمرانی استانداری اصفهان

خشکسالی معیشت کشاورزان شرق اصفهان را به خطر انداخته است

معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه متاسفانه به دلیل خشکسالی موجود، معیشت کشاورزان شرق استان به خطر افتاده‌ است، گفت: برای مقابله با این خشکسالی و کاهش ضررهای وارده باید طرح‌هایی برنامه‌ریزی و اجرا شود.

رهبر انقلاب پس از غرس ۲ اصله نهال میوه:

مسؤولان مانع از بین‌ رفتن درختان و باغات موجود در شهرها شوند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز ضمن غرس ۲ اصله نهال میوه، با اشاره به اهمیت و برکات گیاهان، جنگل‌ها و مراتع در حفظ هوا و آب، زیبا و تماشایی‌ کردن فضای زندگی و تولید محصولات مفید برای بشر، تأکید کردند: مسؤولان باید مانع از بین‌ رفتن درختان موجود در شهرها شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خبر داد

افزایش ۳ برابری مصدومان چهارشنبه آخر سال در اصفهان/ مردان ۴ برابر زنان در چهارشنبه آخر سال صدمه دیدند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گفت: در سال‌های ۹۰ تا ۹۵ در خصوص چهارشنبه آخر سال روند صعودی در حوادث و تعداد مصدومان داشتیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان مطرح کرد

ایران روی کمربند زلزله آلپ-هیمالیا و کمربند خشکسالی جهانی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در کشور روی دو کمربند زلزله آلپ-هیمالیا و کمربند خشکسالی جهانی هستیم و بحث سازگاری با خشکسالی که در دولت مطرح هست

گزارشی از چالش دود و ریه با تصمیم‌های ساعتی

طعم تنباکو و زور زغال؛ مافیایی که ممنوعیت قلیان را دود کرد

طرح ممنوعیت سرو قلیان در اصفهان در ادامه طرح کشوری ممنوعیت سرو دخانیات در اماکن عمومی است؛ طرحی که قرار بود تا پایان سال ۹۵، قلیان را از سطح کشور جمع کند اما پس از مدت کوتاهی، اجرای آن در برخی شهرها نیز متوقف شد.

حفظ درخت، تداوم حیات

نوروزی مطرح کرد: شکار ریزدانه‌ها در شرق اصفهان

شهردار اصفهان گفت: شرق اصفهان سنگر مبارزه با اخلالگران زیست شهری است، زیرا قرار است ریزدانه‌ها را شکار کند و اجازه ورود دشمن به زیستگاه جمعیت کثیر مردم اصفهان را ندهد.

هشدار آب منطقه‌ای اصفهان؛

امسال امکان تأمین حق‌آبه کشاورزان را نداریم

​​​​​​​مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: با توجه به ذخیره سد زاینده‌رود امکان تخصیص آب کشاورزی تاکنون میسر نشده است، براین اساس امکان تأمین حق‌آبه کشاورزان در سال جاری نیست.

با توجه به حواشی پیش آمده در جشنواره فیلم برلین؛

پشت پرده وطن‌فروشی در جشنواره‌ها

امسال نیز سینماگرانی که به نمایندگی از سینمای ایران در جشنواره برلین حضور یافتند، تن به هر کاری دادند تا مورد توجه قرار گرفته و جایزه بگیرند.

امام جمعه ورزنه در جمع مسئولان استانی:

وجه فروش آب کشاورزان هر چه زودتر به حسابشان واریز شود/ مسئولان اسناد دریافتی از تهران و پرداختی به کشاورزان را منتشر کنند

حجت الاسلام شامحمدی امام جمعه شهر ورزنه گفت: مسئولان اسناد دریافتی از تهران و پرداختی به کشاورزان را منتشر کنند تا شائبه ایجاد نشود.

همزمان با سراسر کشور؛

کاشت بیش از ۱۰۰۰ اصله نهال در شهر ورزنه/ تصاویر

۱۰۰۰ اصله نهال در روز درختکاری، توسط مردم و مسئولان شهر ورزنه به صورت نمادین کاشته شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات