محقق و پژوهشگر طب سنتی

قوی‌ترین آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی برای رفع عفونت بدن

عفونت به ورود، رشد و نمو میکروب‌ها یا انگل‌ها در زخم یا یک اندام از موجود زنده (میزبان) گفته می‌شود که مبتلایان به عفونت می‌توانند با مصرف آب برخی سبزیجات با این عارضه مقابله کنند.

عضو جامعه روحانیت مبارز

اعاده اموال نامشروع اقدامی جهادی است/ با کسانی که از ارائه اموال طفره می‌رفتند برخورد جدی شود

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اعاده اموال نامشروع اقدامی جهادی است، گفت: باید با کسانی که به واسطه ثروت‌های میلیاردی از ارائه اموال خود طفره می‌رفتند برخورد جدی صورت گیرد.

مدیر یک پیام‌رسان بومی

تسهیلات ۵ میلیارد تومانی به یک پیام‌رسان داخلی

مدیر یک پیام‌رسان بومی گفت: مراحل پایانی اختصاص تسهیلات ۵ میلیاردتومانی حمایت از پیام‌رسان‌های بومی را می‌گذرانیم که پیش از پایان سال این تسهیلات را دریافت کنیم اما علیرغم تسهیل شرایط ضمانت به سفته، هنوز پیدا کردن ضامن معتبری که پشت سفته را امضا کند برای برخی شرکت‌ها سخت است.

ردپایی از خود در طبیعت نگذاریم

توصیه های محیط زیستی برای خانه تکانی شب عید

توصیه های محیط زیستی برای خانه تکانی شب عید را بهتر است برای حفظ طبیعت رعایت کنیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس:

القای ناکارآمدی نظام، شاه‌بیت هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان است

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن با استفاده از حربه القای ناکارآمدی نظام به‌ عنوان شاه‌بیت هجمه‌های تبلیغاتی خود، به‌ محض آن‌که مدیریت ضعیف برخی از مسؤولان را در برخی حوادث می‌بیند از فرصت استفاده کرده، نظام جمهوری اسلامی ایران را ناکارآمد نشان می‌دهد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور

فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مهارت لازم برای ورود به بازار کار را ندارند/ شبهه‌افکنی در فضای مجازی برای جوانان خطرناک است

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه کار کردن عیب نیست، گفت: امروز فارغ‌التحصیلان کشور مهارت لازم برای ورود به بازار کار را ندارند.

مسئول رسیدگی به شکایات آرایشگاه های زنانه

افزایش مراجعات مردان به آرایشگاه‌های زنانه!

مسئول رسیدگی به شکایات آرایشگاه های زنانه اصفهان گفت: تعرفه آرایشگاه‌های زنانه اصفهان برداشته شد و هر واحد صنفی بر اساس هزینه‌ها تعرفه خود را تعیین می‌کند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک

عوارض ناشی از انفجار و سوختگی مواد محترقه غیرقابل برگشت است

دبیر انجمن جراحان پلاستیک با اشاره به اینکه ممکن است عوارض ناشی از انفجار و سوختگی مواد محترقه غیرقابل برگشت باشد، گفت: صدمات دست و صورت از خطرات چهارشنبه آخر سال است.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان

آغاز توزیع ۸۰ هزار اصله نهال بین شهروندان اصفهانی/ امسال فقط گونه های مقاوم به کم آبی توزیع می شود

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از آغاز توزیع ۸۰ هزار اصله نهال بین شهروندان اصفهانی به مناسبت هفته درختکاری خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

خطر تأمین آب شرب نصف‌جهان؛ حجم ذخیره منابع آب شرب ۸۰ درصد کاهش یافت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سال گذشته حجم ذخیره منابع آب اصفهان حدود ۸.۵ مترمکعب بوده اما هم‌اکنون این رقم به زیر ۲ متر رسیده که بیانگر کاهش ۸۰ درصدی حجم ذخایر منابع آبی در اصفهان است.

آخرین اخبار

تبلیغات